paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Bilietai skrydžiams į Monaką

Monakas
Geriausi pasiūlymai į Monako miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Monaką (MC)

Pigūs skrydžiai į Monaką – akimirksniu įgyvendinama prabangos svajonė. Žavingos Viduržemio jūros pakrantės, taurių skimbčiojimo sklidini restoranai, sutemus magiškai spindintys miesto žiburiai, jaukus gatvelių tinklas palepina ištroškusius romantikos. Išalkusiems veiksmo siūlomi lošimo namai, pasauliniai kultūros festivaliai, aukščiausio lygio SPA malonumai. Įspūdingas poilsis šioje valstybėje – ne pasirinkimas, o faktas.

Pasiruošimas kelionei

Į Monaką norintiems patekti Lietuvos Respublikos piliečiams viza nereikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų. Norėdami visiškai atsipalaiduoti atostogų metu, iš anksto pasirūpinkite sveikatos draudimu, difterijos ir stabligės revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Monako turtų pažinimui galite rinktis vietos autobusus, nuomotus motorolerius, taksi, dviračius. Miestą prasminga tiesiog apeiti pėsčiomis. Taip pat galite išsinuomoti automobilį, tačiau norėdami pasistatyti mašiną, apsišarvuokite kantrybe.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas Monake galite naudodami eurus (EUR). Pragyvenimo išlaidos šioje valstybėje didesnės nei Lietuvoje. Patiekalas nebrangiame restorane kainuoja apie 20, puodelis kapučino – apie 3.50 euro. 1.5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 2.36, kilogramą sūrio – už 19, vištienos krūtinėlės – už 12.50 euro. Kelionė viešuoju transportu ir kilometras, nuriedėtas taksi kainuoja 2 eurus.

Papildoma informacija:

 • Oficiali Monako kalba – prancūzų. Gyventojai taip pat laisvai kalba angliškai, itališkai.
 • Monakas priklauso UTC +1 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Monako – 1770 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Lauktuvių iš Monako turinys gali priminti apie čia vykstančius pasaulinius renginius arba leisti pasimėgauti stulbinančia prabanga. Artimuosius galite palepinti vietos saldumynais, itališku vynu ir nuostabiomis prancūziškomis kūno priežiūros priemonėmis, kvepalais. Avalynė, aprangos detalės, papuošalai, keramikos dirbiniai – taip pat puiki idėja. Įspūdžių mėgėjams ir kolekcionieriams galite pargabenti pašto ženklų, atvirukų su kerinčiais šalies atvaizdais, Grand Prix lenktynių ir kino festivalių atributikos.

  Jei nykštukinės valstybės žavesiu norite gėrėtis vienumoje, jums tiks pavasario arba rudens skrydžiai į Monaką. Tokiu metu turistų kiekis šalyje nedidelis. Monako paslaugų sferos atstovai pasirengę įgyvendinti jūsų užsakymus nepriklausomai nuo metų laiko. Juk ši šalis – tikra mėgavimosi gyvenimu sostinė.

  Pigių kainų kalendoriuje į Monako miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti