paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 71)

Bilietai skrydžiams į Moldovą nuo 168,98 €

Moldova
Geriausi pasiūlymai į Moldovos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Moldovą (MD)

Planuojate atostogas Europoje? Norite nuvykti ten, kur kultūra dar nėra iki galo persismelkusi vakarietiška dvasia? Pigūs skrydžiai į Moldovą – idėja būtent jums. Ką verta žinoti, planuojant kelionę į šią tarp dviejų upių – Pruto ir Dniestro – gausiai sutelkusią šalį?

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, planuojantiems atostogas Moldovoje, viza nereikalinga. Privalomų skiepų sąrašo taip pat nėra, tačiau atsakingiems keliautojams visuomet verta pasirūpinti sveikatos draudimu, nepamiršti skiepų nuo hepatito A ir B; suaugusiems - difterijos ir stabligės revakcinacijos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Moldovą galite keliaudami automobiliais, autobusais, mikroautobusais, taksi. Bene patikimiausia ir šalyje labiausiai išvystyta yra būtent autobusų sistema – jais galima pasiekti net atokiausias Moldovos teritorijas.

Atsiskaitymui Moldovoje naudojama vietos valiuta – Moldovos lėja (MDL). 10 lėjų – tai 0,46 euro. Pragyvenimas, lyginant su Lietuva, yra gana nebrangus. Du žmonės Moldovos restorane gali papietauti už maždaug 200 lėjų, išgerti kapučino – už apytiksliai 40. Buteliuką vandens Moldovoje įsigysite už 8 lėjas, o, pavyzdžiui, kepaliuką šviežiai keptos duonos – už maždaug 6. Gana nebrangūs šalyje ir vaisiai: kilogramas obuolių kainuoja iki 11 lėjų, bananų – iki 23, apelsinų – ne daugiau 25 Moldovos lėjų. 1 kilometras taksi automobiliu jums atsieis maždaug 30 lėjų, o kelionė į vieną pusę viešuoju transportu – 2,5 lėjos.

Papildoma informacija:

 • Moldovoje galite susikalbėti rumuniškai, rusiškai, ukrainietiškai, bulgariškai, rečiau – angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki valstybės sostinės Kišiniovo – maždaug 1132 kilometrai.
 • Moldova priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasarą ji keičiama į UTC +3.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pilnametystės sulaukusiems turistams lauktuvių iš Moldovos tiesiog būtina parsivežti vietinio vyno. Jis, palyginus su kitų šalių, yra gana nebrangus ir pasižymi itin aukšta kokybe. Artimuosius nudžiugins ir kiek įprastesni suvenyrai: puodeliai, raktų pakabukai, marškinėliai, atvirukai su vietos lankytinų objektų vaizdais.

  Skrydžiai į Moldovą – atostogų idėja, neabejingiems kelionėms po bizantišką paveldą išlaikiusias šalis. Būtent tuo pasižymi Moldovos kultūra, kurioje netrūksta ir slavų bei turkų įtakos. Įspūdinga gamta, unikalus folkloro palikimas, o ypač – muzika: visa tai ilgam įstringa apsilankiusių Moldovoje atmintyje.

  Pigių kainų kalendoriuje į Moldovos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti