paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 2)

Bilietai skrydžiams į Mikronezijos Federacines Valstijas

Mikronezijos Federacinės Valstijos
Geriausi pasiūlymai į Mikronezijos Federacinių Valstijų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Mikronezijos Federacines Valstijas (FM)

Skrydžiai į Mikronezijos Federacines Valstijas, sutrumpintai vadinamas paprasčiausiai Mikronezija, žada tikrą rojų tiek nuotykių trokštantiems, tiek poilsinių kelionių mėgėjams. Išsidėsčiusi net per 607 salas, ši valstybė nepalieka abejingų dėl itin šilto klimato, nuostabių paplūdimių ir įvairialypės, unikalios kultūros.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, ketinantiems atostogauti Mikronezijos Federacinėse Valstijose, viza nebūtina. Privalomų skiepų sąrašo taip pat nėra, tačiau atsakingiems keliautojams verta pasirūpinti sveikatos draudimu, skiepais nuo hepatito A ir B; suaugusiems – difterijos ir stabligės revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Mikronezijos Federacines Valstijas pažinsite skrisdami lėktuvais, keliaudami laivais, autobusais, automobiliais, vietiniais taksi. Pastarieji yra tikrai nebrangūs, nors turistai neretai renkasi automobilių nuomą. Tiesa, tai prieinama tik didesniuose salų miestuose.

Atsiskaitymui šalyje naudojama valiuta – Jungtinių Amerikos Valstijų doleris (USD). 1 doleris – tai 0,9 euro. Jei nuspręsite dviese pietauti vietos restorane, už maistą paliksite apytiksliai 30 dolerių. Puodeliu kapučino Mikronezijoje galite pasimėgauti už 6,5, gaivinančiu gėrimu – vos už 1 dolerį. Tiek pat sumokėsite ir už buteliuką vandens. Palyginimui su Lietuvos kainomis: 1 kilogramas ryžių Mikronezijoje kainuoja 1,5 dolerio, litras pieno – 5,4, o, štai, kilogramas bananų – vos 0,3 dolerio. Butelį raudonojo vyno Mikronezijoje galite įsigyti už 20 dolerių, tik neužmirškite – valstijose alkoholinius gėrimus oficialiai leidžiama vartoti tik nuo 21 metų. Už 1 kilometrą taksi sumokėsite 0,35 dolerio, už kelionę viešuoju transportu į vieną pusę – vos 1 dolerį.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Mikronezijos kalba – anglų. Ja susikalbėsite bet kurioje saloje.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki valstijų sostinės Palikyro – maždaug 11890 kilometrų.
 • Mikronezijos Federacinės Valstijos priklauso UTC +10 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Įspūdžiams iš atostogų Mikronezijoje atgaivinti puikiausiai tiks vietos gyventojų rankomis gaminti papuošalai, tekstilės gaminiai, unikalūs drožiniai iš medžio. Turistų džiaugsmui daugumoje miestelių siūlomi ir įprastesni suvenyrai: raktų pakabukai, marškinėliai, puodeliai, atvirukai su vietos vaizdais ir salų pavadinimais.

  Pigūs skrydžiai į Mikronezijos Federacines Valstijas – idealus šansas aplankyti bene gražiausias Ramiojo vandenyno salas. Atostogų jose dar ilgai nepamirš vandens pramogų gerbėjai: kone populiariausios turistų pramogos čia – plaukiojimas bei nardymas. Be kita ko, įspūdinga ir vietos kultūra, tad atostogos Mikronezijoje neprailgs ir trokštantiems pažinti unikalius egzotiškų šalių gyvenimo būdo ypatumus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Mikronezijos Federacinių Valstijų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti