paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Mergelių salas, JAV

Mergelių salos, JAV
Geriausi pasiūlymai į Mergelių salos, JAVo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Mergelių salas, JAV (VI)

Skrydžiai į Mergelių salas, JAV, pelnytai vadinamas Karibų rojumi, yra puiki atostogų idėja išsiilgusiems šilto klimato, kūną glostančios saulės, vandens pramogų ir kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų. JAV priklausančios salos kasmet pritraukia gausybę turistų ne tik iš Amerikos, bet ir viso pasaulio. Tiesa, planuojant kelionę į Mergelių salas, pravartu susipažinti su vietos atostogų ypatumais.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į JAV priklausančias Mergelių salas, reikalinga viza. Išsamesnę informaciją, kaip ją gauti, jums suteiks Užsienio reikalų ministerijos arba artimiausios diplomatinės atstovybės darbuotojai. Privalomų skiepų sąrašo nėra. Vis dėlto, keliaujantiems į šias salas rekomenduojama pasirūpinti sveikatos draudimu, stabligės ir difterijos revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Mergelių salose galite keliauti automobiliais, autobusais, taksi ir laivais. Be pastarųjų neišsiversite, norėdami nuvykti iš vienos salos į kitą. Beje, keliaujant salose, turistams įprasta išsinuomoti automobilius. Nuoma savaitei gali kainuoti apie 500 dolerių, dienai – maždaug 80. Atminkite, kad eismas, priešingai nei Lietuvoje, čia vyksta kairiąja puse.

Atsiskaityti Mergelių salose, priklausančiose JAV, galite naudodami vietos valiutą – JAV dolerį (USD). Vidutinių poreikių turinčiam turistui maistui per dieną turėtų pakakti apytiksliai 33 dolerių. Už gaivinantį kokteilį sumokėsite maždaug 12, o kilogramą vaisių – nuo 2 iki 5 dolerių. Aktyvūs keliautojai, sumanę išsinuomoti vandens motociklą, už nuomą sumokės maždaug 65 dolerius, o dienos banglentės nuoma sieks 80 dolerių žmogui.

Papildoma informacija

 • Mergelių salose galite susikalbėti angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki sostinės, pavadinimu Šarlotė Amalija – 8361 kilometrai.
 • Mergelių salos priklauso UTC -4 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Meno gerbėjai Mergelių salose, priklausančiose JAV, ras daugybę jaukių galerijų, kur lauktuvėms galės įsigyti vietos dailininkų paveikslų. Iš šių salų turistai neretai parsiveža ir unikalių juvelyrinių dirbinių, papuošalų, aksesuarų. Tiesa, artimuosius gali nudžiuginti ir įprasti suvenyrai: marškinėliai, raktų pakabukai, puodeliai, atvirukai su vietos vaizdais ar salų pavadinimais.

  Pigūs skrydžiai į Mergelių salas, JAV – tai svajonės išsipildymas visiems, trokštantiems poilsio nuostabaus grožio Karibų salose. Čia atsivers ligi šiol tik filmuose regėti paplūdimių vaizdai, o ir jaukūs, nedideli miesteliai nepaliks abejingų. Nepraleiskite šanso bent trumpam aplankyti Karibų rojų.

  Pigių kainų kalendoriuje į Mergelių salos, JAVo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti