paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,87/5 (balsų: 116)

Bilietai skrydžiams į Mauricijų nuo 626,28 €

Mauricijus
Geriausi pasiūlymai į Mauricijaus miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Mauricijų (MUS)

Skrydžiai į Mauricijų – tai kelionė į nepaprastai kontrastingą ir gražią salą, kurios krantus skalauja turkio spalvos Indijos vandenynas, o povandeninis pasaulis žavi savo įvairove ir spalvingumu. Ši sala keliautojus traukia kultūrų įvairove ir skirtingais balto smėlio ir lavos akmenų paplūdimiais. O ką jau kalbėti apie ištisus metus besitęsiantį puikų klimatą ir žaliuojančią augmeniją.

Pasiruošimas kelionei

Turistams iš Lietuvos, nusprendusiems atostogauti Mauricijuje, viza nereikalinga. O ir privalomi skiepai tik tiems keliautojams, kurie atvyksta iš infekuotų teritorijų. Vis tik šalyje fiksuojami šie rizikos veiksniai: hepatitas A, hepatitas B, vidurių šiltinė ir meningokokinė infekcija, taigi, norėdami jaustis visiškai saugūs atostogų metu, pasirūpinkite reikiamomis vakcinomis. O smalsiems ir aktyviems keliautojams patariamos stabligės ir difterijos revakcinacijos bei rekomenduojama įsigyti papildomą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Salos pažinimui galite rinktis vietinius autobusus, kuriais keliauti itin paprasta ir patogu. Taip pat galite pasinaudoti taksi paslaugomis arba nuomotis automobilį, tačiau nusprendus vairuoti patiems, reikia atminti, kad Mauricijuje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Trokštantiems ypatingų potyrių, siūloma išbandyti kelionę sraigtasparniu, kuris nugabens iš vienos salos vietos į kitą, o kelionės metu atsivers nepaprasti vaizdai.

Oficiali šios salos valiuta – Mauricijaus rupija (MUR). Vienas euras – tai maždaug 39 rupijos. Pietūs vidutinio lygio restorane jums kainuos apie 200 rupijų, o puodelis kapučino kavos – apie 70 rupijų. Parduotuvėje didelis butelis vandens kainuoja 25 rupijas, kilogramas ryžių – 67 rupijas, o kilogramas vištienos krūtinėlės – 214 rupijų. Vietinio autobuso bilietą įsigyti galite už 33 rupijas, o naudojantis taksi paslaugomis, teks nepagailėti 87,5 MUR/km.

Papildoma informacija:

 • Mauricijuje vartojamos prancūzų ir anglų kalbos.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Mauricijaus sostinės Port Luiso – 8872 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC + 4 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Mauricijus pasižymi puikiais tekstilės gaminiais, o ypač įvairiais mezginiais. Taip pat artimuosius galite nustebinti nepakartojama vanilės arbata, vietiniu romu bei įmantriais prieskoniais. O puikias atostogas primins ir namų aplinką papuoš žavūs rankų darbo laivų modeliai.

  Jeigu neįsivaizduojate, kaip atrodo rojus – atostogos Mauricijuje jums ilgam primins svajonių šalį, kurioje gamtos grožis sutriuškina civilizacijos pasiekimus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Mauricijaus miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti