paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,14/5 (balsų: 28)

Bilietai skrydžiams į Martiniką

Martinika
Geriausi pasiūlymai į Martinikos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Martiniką (MTQ)

Skrydžiai į Martiniką vilioja turistus maudynėmis žydroje Karibų jūroje, saulės voniomis ant balto ir švelnaus smėlio ir įvairiomis pramogomis bei atrakcijomis. Ši sala, tarsi rojaus kampelis, kuris patenkins net ir išrankiausio keliautojo poreikius.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nusprendusiems atostogauti Martinikoje, viza nėra reikalinga. O ir skiepai privalomi tik keliautojams, atvykstantiems iš infekuotų teritorijų. Vis tik, jei planuojate mėgautis ekstremaliomis salos siūlomomis pramogomis ar kitaip aktyviai leisti laiką, verta pasiskiepyti nuo hepatito A ir B bei pasirūpinti stabligės, difterijos revakcinacijomis.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Keliauti saloje galite vietiniais autobusais, taksi ar nuomotu automobiliu. Taip pat galite užsisakyti ir įvairias ekskursines programas į populiarias salos vietas. Rekomenduojama ir plaukti aplink salą laivu – atsiveria nepaprasto grožio vaizdai.

Atsiskaitymui šalyje naudojami eurai, taigi nekils jokių problemų dėl valiutos keitimo ar konvertavimo. Vietinėje kavinukėje papietauti galite už maždaug 10 eurų, o išlenkti bokalą alaus už 3-5 eurus. Apsipirkinėjant ar naudojantis taksi paslaugomis – būtina derėtis, nes nustatytų tikslių kainų čia nėra.

Papildoma informacija:

 • Oficiali Martinikos kalba – prancūzų. Galima susikalbėti ir angliškai, tačiau vietiniai vengia šnekėti kitomis kalbomis.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Martinikos sostinės Fort de Franso – 8457 kilometrai.
 • Salos priklauso UTC - 4 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Martinika laikoma „Martini“ gėrimo tėvyne, taigi nepraleiskite progos jo čia įsigyti. Taip pat artimuosius galite nustebinti įvairių rūšių romu, nes Karibų salos, laikomos šio gėrimo tėvyne, taigi pasirinkimas labai gausus. Mažuosius tikrai nudžiugins kokosų pienas ar įvairūs gaminiai iš kokosų bei jų kevalų. O prisiminimus apie ne pakartojamas atostogas sukels žavūs daiktai iš kriauklių.

  Pigūs skrydžiai į Martiniką – tai tarsi naujas gyvenimo atradimas. Sala gali pasiūlyti ne tik ramų poilsį, nepakartojamą gamtą, bet ir ekstremalias bei įdomias pramogas.

  Pigių kainų kalendoriuje į Martinikos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti