Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Kasablanka – Marakešas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Kasablanka - Marakešas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Kasablankos į Marakešą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Marakešo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Kasablanka — Marakešas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Kasablankos į Marakešą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Kasablanka — Marakešas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
00:5001:40Royal Air MarocAT 401 50 min.Embraer 190  
09:5010:40Royal Air MarocAT 411 50 min.Boeing 737-700  
12:0012:50Royal Air MarocAT 403 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:4017:35Royal Air MarocAT 419 55 min.ATR ATR 72  
21:5522:50Royal Air MarocAT 405 55 min.ATR ATR 72  
23:0023:50Royal Air MarocAT 413 50 min.Boeing 737-700  
23:3000:25Royal Air MarocAT 407 55 min.ATR ATR 72  
Antradienis
00:5001:45Royal Air MarocAT 407 55 min.ATR ATR 72  
10:1011:00Royal Air MarocAT 411 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
12:0513:00Royal Air MarocAT 403 55 min.ATR ATR 72  
16:1017:05Royal Air MarocAT 409 55 min.ATR ATR 72  
21:3022:20Royal Air MarocAT 405 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
22:3023:20Royal Air MarocAT 413 50 min.Boeing 737-700  
Trečiadienis
00:5001:40Royal Air MarocAT 407 50 min.Boeing 737-700  
10:1011:05Royal Air MarocAT 411 55 min.ATR ATR 72  
12:0513:00Royal Air MarocAT 403 55 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Royal Air MarocAT 419 50 min.Boeing 737-700  
21:5522:45Royal Air MarocAT 405 50 min.Embraer 190  
22:3023:20Royal Air MarocAT 413 50 min.Boeing 737-700  
Ketvirtadienis
09:5010:40Royal Air MarocAT 411 50 min.Boeing 737-700  
12:1013:05Royal Air MarocAT 403 55 min.ATR ATR 72  
16:1017:05Royal Air MarocAT 409 55 min.ATR ATR 72  
21:3022:20Royal Air MarocAT 405 50 min.Boeing 737-700  
22:3023:20Royal Air MarocAT 413 50 min.Embraer 190  
23:3000:20Royal Air MarocAT 407 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
Penktadienis
00:5001:45Royal Air MarocAT 407 55 min.ATR ATR 72  
09:5010:45Royal Air MarocAT 411 55 min.ATR ATR 72  
12:0513:00Royal Air MarocAT 403 55 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Royal Air MarocAT 419 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:3522:25Royal Air MarocAT 405 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
22:3023:20Royal Air MarocAT 413 50 min.Embraer 190  
Šeštadienis
00:5001:45Royal Air MarocAT 407 55 min.ATR ATR 72  
10:1011:00Royal Air MarocAT 411 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
12:0512:55Royal Air MarocAT 403 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:1017:05Royal Air MarocAT 409 55 min.ATR ATR 72  
21:5522:45Royal Air MarocAT 405 50 min.Boeing 737-800  
22:3023:20Royal Air MarocAT 413 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
Sekmadienis
00:5001:40Royal Air MarocAT 407 50 min.Embraer 190  
09:2010:10Royal Air MarocAT 415 50 min.Boeing 737-700  
10:1011:05Royal Air MarocAT 411 55 min.ATR ATR 72  
12:0513:00Royal Air MarocAT 403 55 min.ATR ATR 72  
19:3020:20Royal Air MarocAT 419 50 min.Boeing 737-800  
21:5522:45Royal Air MarocAT 405 50 min.Boeing 737-800  
23:0023:50Royal Air MarocAT 413 50 min.Boeing 737-800  
23:3000:20Royal Air MarocAT 409 50 min.Embraer 190  

Pirmadienis

Skrydis AT 401: 00:50 – 01:40 ( 50 min.)
Skrydis AT 411: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis AT 403: 12:00 – 12:50 ( 50 min.)
Skrydis AT 419: 16:40 – 17:35 ( 55 min.)
Skrydis AT 405: 21:55 – 22:50 ( 55 min.)
Skrydis AT 413: 23:00 – 23:50 ( 50 min.)
Skrydis AT 407: 23:30 – 00:25 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis AT 407: 00:50 – 01:45 ( 55 min.)
Skrydis AT 411: 10:10 – 11:00 ( 50 min.)
Skrydis AT 403: 12:05 – 13:00 ( 55 min.)
Skrydis AT 409: 16:10 – 17:05 ( 55 min.)
Skrydis AT 405: 21:30 – 22:20 ( 50 min.)
Skrydis AT 413: 22:30 – 23:20 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis AT 407: 00:50 – 01:40 ( 50 min.)
Skrydis AT 411: 10:10 – 11:05 ( 55 min.)
Skrydis AT 403: 12:05 – 13:00 ( 55 min.)
Skrydis AT 419: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis AT 405: 21:55 – 22:45 ( 50 min.)
Skrydis AT 413: 22:30 – 23:20 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis AT 411: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis AT 403: 12:10 – 13:05 ( 55 min.)
Skrydis AT 409: 16:10 – 17:05 ( 55 min.)
Skrydis AT 405: 21:30 – 22:20 ( 50 min.)
Skrydis AT 413: 22:30 – 23:20 ( 50 min.)
Skrydis AT 407: 23:30 – 00:20 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis AT 407: 00:50 – 01:45 ( 55 min.)
Skrydis AT 411: 09:50 – 10:45 ( 55 min.)
Skrydis AT 403: 12:05 – 13:00 ( 55 min.)
Skrydis AT 419: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis AT 405: 21:35 – 22:25 ( 50 min.)
Skrydis AT 413: 22:30 – 23:20 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis AT 407: 00:50 – 01:45 ( 55 min.)
Skrydis AT 411: 10:10 – 11:00 ( 50 min.)
Skrydis AT 403: 12:05 – 12:55 ( 50 min.)
Skrydis AT 409: 16:10 – 17:05 ( 55 min.)
Skrydis AT 405: 21:55 – 22:45 ( 50 min.)
Skrydis AT 413: 22:30 – 23:20 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis AT 407: 00:50 – 01:40 ( 50 min.)
Skrydis AT 415: 09:20 – 10:10 ( 50 min.)
Skrydis AT 411: 10:10 – 11:05 ( 55 min.)
Skrydis AT 403: 12:05 – 13:00 ( 55 min.)
Skrydis AT 419: 19:30 – 20:20 ( 50 min.)
Skrydis AT 405: 21:55 – 22:45 ( 50 min.)
Skrydis AT 413: 23:00 – 23:50 ( 50 min.)
Skrydis AT 409: 23:30 – 00:20 ( 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti