Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Pigūs skrydžiai į Marakešą

Atidaryti pigių kainų į Marakešą kalendorių

Orai Marakeše

dabar
12°C
vėjas: šiaurės-rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 97%
spaudimas: 963 mm
balandžio 25 d.
13°C
balandžio 26 d.
14°C
balandžio 27 d.
14°C

Keliaujame į Marakešą – spalvų ir nesibaigiančios egzotikos kraštą

Pasiviję šilumą prie įspūdingų Atlaso kalnų, įžengsite į kitą pasaulį, kuriame mažai prabangos, bet daug juoko, nedaug komforto, bet gausybė įspūdžių. Tai saulėtasis Marakešas – Maroko gyventojų pasididžiavimas su išskirtine kultūra, nepakartojamu Unesco saugomu senamiesčiu ir pavargusiais, bet visada draugiškais vietinių veidais.

Kaip keliauti?

Pirmasis nuostabos gūsis pagauna nusileidus Marakešo oro uoste – ryškios spalvos, įspūdingos sienų mozaikos ir mums neįprastai tamsūs žmonių veidai traukte traukia akis. Iš jaukaus oro uosto į miesto centrą galima nukeliauti viešuoju transportu arba taksi. Su taksi vairuotojais būtina iš anksto susiderėti, kitu atveju, pasivažinėję vintažiniu kreminiu mersedesu, galite pasijusti nuskriausti.

Ko paskanauti?

Aplink alsuojanti egzotika neapleidžia ir virtuvėje. Viešint Marakeše būtina pasimėgauti jūros gėrybėmis, paragauti virtų sraigių ir, žinoma, atsigerti berberiško viskio-tradicinės metų arbatos, kurios degustacija tampa reikšminga ceremonija. Nenorintiems atsisakyti mėsos, marokiečiai pasiūlys minkštutės avienos su vietiniais vaisiais. Na o desertui puikiai tiks dieviško skonio datulės, kurių Marakeše nusipirkti – vieni juokai.

Ką pamatyti?

Kiekvieno turisto lankytinų objektų sąraše pirmą vietą turėtų užimti medina, arba senamiestis. Keliaukite į Jemma el-Fna – didžiulę pagrindinę miesto aikštę, kurioje spaudžiamos šviežios apelsinų sultys, praeivius linksmina beždžionėlės, spalvingai pasidabinę vandens pardavėjai ir pasirodymus ruošia paslaptingi gyvačių kerėtojai. Nuo čia pamatysite ir 70 metrų į viršų išsišovusį Marakeše didžiausios Koutoubia mečetės minaretą. Toliau laukia marokietišku stiliumi dvelkiantis Palais de la Bahia – prabangus rūmų ir sodų kompleksas, įkurtas XIX amžiuje. Šis botanikos sodas anksčiau priklausė dizaineriui Yves Saint Laurent. Jame rasite ir islamo meno muziejų, kuriame eksponuojama minėto menininko tekstilės kolekcija, puošta Šiaurės Afrikos motyvais, J. Majorelle paveikslai, keramikos dirbiniai, papuošalai.

Ką nuveikti?

Suradę laisvą minutę, skubėkite į visada gyvą Marakešo turgų – iš jo parsinešite ir puikių lauktuvių, ir daugybę įspūdžių. Spalvingos lentynos nuklotos drabužiais, šaliais, diržais, batais, išskirtiniais papuošalais, tradiciniais prieskoniais, marokiečių gaminamu muilu, saldumynais, dailiais indais, gausybe įvairių smulkmenų ir net guminėmis gyvatėmis. Grįžus iš turgaus, galima ramiai krautis lagaminus – pajutote tikrą Marakešo dvasią.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Marakešą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti