paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Maršalo salas

Maršalo salos
Geriausi pasiūlymai į Maršalo salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Maršalo salas (MHL)

Skrydžiai į Maršalo salas vilioja skirtingus keliautojus. Vienus pakeri Ramiojo vandenyno bangos ir ilgi smėlio paplūdimiai bei žavus tropinis klimatas, kitus – nepaprastas ir labai spalvingas povandeninis pasaulis, trečius – salų įvairovė ir neatrasta kultūra. Iki atostogų reikia tik susipažinti su šalies ypatybėmis, o pasiruošimas kelionei labai paprastas ir nereikalaujantis didelių pastangų.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nusprendusiems atostogauti Maršalo salose viza nėra reikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų sąrašo. Tačiau smalsiems keliautojams, planuojantiems aktyvias atostogas patariama pasirūpinti papildomu sveikatos draudimu, stabligės ir difterijos revakcinacijomis bei skiepais nuo hepatitų A bei vidurių šiltinės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Maršalo salas patogiausia naudojantis vandens transportu. Aišku, jei nuspręsite atostogas praleisti tik vienoje saloje, tai joje keliauti galėsite vietiniais autobusais bei naudodamiesi taksi paslaugomis. Salos nėra didelės, taigi visada žavi žygiai pėsčiomis ar dviračiais.

Atsiskaitymui šalyje naudojami JAV doleriai. O kainos svyruoja maždaug taip: patiekalas nebrangiame restorane jums kainuos apie 7 dolerius, o norint pasimėgauti puodelių kapučino kavos, teks nepagailėti apie 2 dolerių. Parduotuvėje didelį butelį vandens nusipirkti galite už 2 dolerius, o štai butelį vyno už maždaug 24 dolerius. Kelionė taksi kainuoja apie 1 dolerį už kilometrą.

Papildoma informacija:

 • Šioje valstybėje galite susikalbėti maršaliečių bei anglų kalbomis.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Maršalo salų sostinės Madžiūro – maždaug 12454 kilometrai.
 • Salos priklauso UTC + 12 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prisiminimams iš šalies atgaivinti puikiai tinka suvenyrai iš povandeninio pasaulio: įvairios kriauklės, koralai ir iš jų pagaminti papuošalai bei daiktai. Taip pat artimuosius galite nudžiuginti įvairiomis smulkmenomis, padarytomis iš natūralių medžiagų, tokių kaip palmių labai, kokoso kevalai ir pan.

  Pigūs skrydžiai į Maršalo salas – puikus sprendimas, ieškantiems egzotikos ir neįprastos kultūros. Atostogaujantys gali mėgautis puikiais saulėlydžiais vienoje salų grupės pusėje bei nuostabiais saulėtekiais kitoje.

  Pigių kainų kalendoriuje į Maršalo salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti