paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 159)

Bilietai skrydžiams į Maltą nuo 120,48 €

Malta
Geriausi pasiūlymai į Maltos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Maltą (MLT)

Skrydžiai į Maltą kasmet pritraukia tūkstančius turistų, norinčių pabėgti nuo šurmulingų miestų ir atsipūsti nuostabiame gamtos prieglobstyje. Ši atostogų kryptis kaip tik jums, jei jus žavi poilsis be įtempto gyvenimo ritmo, skubėjimo bei streso ir norite atsipalaiduoti prie žydro vandens. Puikus klimatas, jaukios viduramžius primenančios gatvelės ir kontrastinga kultūra – visą tai rasite Maltoje.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, besisvečiuojantiems Maltoje viza nereikalinga. Taip pat ir privalomi skiepai reikalaujami tik tų turistų, kurie atvyksta iš infektuotų teritorijų. Vis tik atostogaudami jausitės saugiau, jei pasirūpinsite skiepais nuo hepatito A bei stabligės ir difterijos revakcinacijomis.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis vietinius autobusus, taksi paslaugas arba nuomotis automobilį ir apskrieti visą salą savarankiškai. Keliaujant autobusais patartina įsigyti savaitinius bilietus, nes jie atsiperka vos per keletą dienų. Jeigu nuspręsite vairuoti patys, atminkite, kad eismas šioje šalyje vyksta kairiąja kelio puse, o automobilį išsinuomoti pavyks tik jau sulaukusiems 23 metų.

Oficiali Maltos valiuta yra euras. Taigi, išvengsite bet kokių nesklandumų ar papildomų rūpesčių, susijusių su valiutos keitimu. Kainos įvairios: papietauti nebrangiame restorane galite už maždaug 12 eurų, pasilepinti kapučino kava – už 1,7 euro, o buteliuku alaus – už maždaug 2 eurus. 1,5 litro vandens butelis parduotuvėje kainuoja apie 70 euro centų, kilogramas vietos sūrio – apie 7,4 euro. Vienkartinis viešojo transporto bilietas – 1,75 euro, o taksi paslaugos kainuoja maždaug 1,5 e/km.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Maltos sostinės Valetos – 2246 kilometrai.
 • Valstybinės šalies kalbos – maltiečių ir anglų.
 • Malta priklauso UTC + 1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC + 2.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Malta garsėja įvairiais stiklo dirbiniais, taigi parvežę juos lauktuvėms tikrai neprašausite. Taip pat artimuosius galite nustebinti rankų darbo nėriniais bei neeilinėmis durų puošmenomis – vadinamaisiais „beldikliais“. Sumanus pasirinkimas lauktuvėms ir įvairios pypkės bei molio dirbiniai.

  Pigūs skrydžiai į Maltą verti kiekvieno turisto dėmesio, trokštančio kokybiško ir ramaus poilsio. Maltoje rasite viską, ko reikia nepamirštamoms atostogoms: daugybę lankytinų objektų, unikalią istoriją bei kultūrą, šurmulingus vakarus su vyno taure rankoje ir streso nekeliantį poilsį prie jūros.

  Pigių kainų kalendoriuje į Maltos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Šeštadieniais
  13:00-17:00 — Sekmadieniais

  Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

  2020-11-02, pirmadienis: nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti