paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Malį

Malis
Geriausi pasiūlymai į Malio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Malį (MLI)

Skrydžiai į Malį vilioja visus turistus, norinčius iš arti susipažinti su Afrikos ypatumais, pamatyti nuostabius gamtos stebuklus, vaizdingus kurortus ir didingus miestus, beribę Sacharos dykumą bei susikurti netradicines ir puikias atostogas. O ką jau kalbėti apie afrikietišką karštą kultūrą ir nei kiek jai nenusileidžiantį tropinį klimatą. Malis pasiruošęs jus sutikti karštai ir svetingai.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, besisvečiuojantiems Malyje reikalinga viza. Taip pat šalis yra endeminėje teritorijoje, taigi prieš vykstant būtina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio. Atostogaudami jausitės saugiau, jei pasirūpinsite skiepais nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės ir meningokokinės infekcijos bei pasirūpinsite reikiamais medikamentais nuo maliarijos. Planuojantiems aktyvias atostogas rekomenduojamos stabligės ir difterijos revakcinacijos bei sveikatos draudimas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis viešąjį transportą: vietinius autobusus, traukinius, maršrutinius bei įprastus taksi. Važiavimas viešuoju transportu tarsi dalis kultūros, taigi būtinai išbandykite. Taip pat galima nuomotis automobilį ir keliauti savarankiškai arba išsinuomoti mašiną su vairuotoju. Šalyje labai populiarios dviratės motorinės priemonės.

Oficiali Malio valiuta yra frankas (XOF). Vienas euras – tai maždaug 656 frankų. Kainos svyruoja priklausomai nuo pardavėjo norų ir pirkėjo išvaizdos, taigi nepamirškite derėtis. Papietauti nebrangiame restorane galite už maždaug 3,7 euro, o pasilepinti kapučino kava – už 1,7 euro. 1,5 litro vandens butelis parduotuvėje kainuoja apie vieną eurą, kilogramas vietos sūrio – apie 7 eurus, ryžių – apie 1,3 euro. Viešojo transporto bilietas – 1,13 euro, o taksi paslaugos kainuoja maždaug 0,76 Eur/km.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Malio sostinės Bamako – 5499 kilometrai.
 • Valstybinė šalies kalba – prancūzų.
 • Malis priklauso UTC + 0 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Vietiniai gyventojai labai kūrybingi, taigi lauktuvėms patariama rinktis įvairius rankų darbo gaminius iš tekstilės, ypač indigo audinio. Taip pat čia gausu medžio drožinių, dažniausiai įvairių skluptūrėlių arba tradicinių afrikietiškų muzikos instrumentų. Galiausiai, artimuosius galite nustebinti dailia papuošalų dėžute iš keramikos arba spalvingais afrikietiško stiliaus papuošalais.

  Pigūs skrydžiai į Malį verti kiekvieno turisto dėmesio, norinčio patirti neatrastus potyrius ir pasinerti į kitokią – nepažintą kultūrą. Kerinti gamta, malonus klimatas, svetingi ir draugiški žmonės bei gausybė lankytinų objektų bei pramogų sukurs nepakartojamas atostogas.

  Pigių kainų kalendoriuje į Malio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti