paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 179)

Bilietai skrydžiams į Maldyvus nuo 549,72 €

Maldyvai
Geriausi pasiūlymai į Maldyvų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Maldyvus (MDV)

Jeigu rojus žemėje egzistuoja, tai jis neabejotinai atrodo būtent taip – skrydžiai į Maldyvus išties vilioja. Atostogos šioje šalyje leidžia visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis nepaprasta gamta ir jos sukuriama romantika. Krantus skalaujančios Indijos vandenyno bangos, baltas ir švelnus smėlis, linguojančios palmės ir įvairiaspalviai vaisiai – visa tai sukurs nepaprastą harmoniją ir tobulumui prilygstančias atostogas.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, besisvečiuojantiems Maldyvuose reikalinga viza. Tačiau skiepai privalomi tik turistams, atvykstantiems iš infekuotų teritorijų. Vis dėlto atostogaudami jausitės saugiau, jei pasirūpinsite difterijos, stabligės revakcinacija, skiepais nuo hepatitų A ir B bei vidurių šiltinės, įsigysite bendrą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pačios salos labai nedidelės, taigi jas pažinti galite vaikščiodami pėsčiomis ar važiuodami dviračiu. Esant poreikiui, galima pasinaudoti taksi paslaugomis. Norint įveikti atstumus tarp salų – rinkitės vandens transportą.

Oficiali Maldyvų valiuta yra rufija (Rf). Vienas euras – tai maždaug 17 rufijų. Tačiau salose daug kur galima atsiskaityti ir JAV doleriais. Kainos svyruoja priklausomai nuo salos, kurioje esate, tačiau nebrangiame restorane papietauti galite už maždaug 7 eurus, o pasilepinti kapučino kava – už 2 eurus. 1,5 litro vandens butelis parduotuvėje kainuoja apie 0,55 euro, kilogramas vietos sūrio – apie 6,2 euro, ryžių – apie 1,7 euro. Taksi paslaugos kainuoja maždaug 1,5 Eur/km.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Maldyvų sostinės Malės – 4308 kilometrai.
 • Valstybinė šalies kalba – maldyvų. Tačiau dėl pastovaus turistų srauto vietiniai gyventojai kalba angliškai bei rusiškai.
 • Maldyvai priklauso UTC + 5 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Rankų darbo gaminiai iš gamtos teikiamų medžiagų – pavydą keliantis Maldyvų pasididžiavimo šaltinis. Artimuosius galite nustebinti unikaliais nuotraukų albumais, užrašų knygutėmis ar papuošalais. Jei norite parsivežti skanių lauktuvių – rinkitės tradicinius saldainius iš vaisių.

  Pigūs skrydžiai į Maldyvus verti kiekvieno, trokštančio romantikos ir nepaprasto poilsio keliautojo dėmesio. Kerinti gamta, žydras vanduo ir maloni saulės kaitra sukurs neišdildomus atostogų prisiminimus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Maldyvų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti