paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,33/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Malavį

Malavis
Geriausi pasiūlymai į Malavio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Malavį (MWI)

Galimybės keliauti šį kartą atveria jums kelią tiesiai į karštąją Afrikos širdį. Skrydžiai į Malavį – tai galimybė pamatyti ryškų ir spalvingą kraštovaizdį bei susipažinti su labai draugiška ir nuoširdžia kultūra. Malavio pasididžiavimas – Njasos ežeras su krištolo skaidrumo vandeniu ir įvairia gyvūnija, rūke paskendusios kalnų viršūnės bei įvairios pramogos pavers jūsų atostogas nepamirštamomis.

Pasiruošimas kelionei

Turistams iš Lietuvos, vykstantiems į Malavį reikalinga viza. Taip pat rekomenduojama pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti bei įsigyti reikiamų medikamentų nuo maliarijos, hepatito A ir B, vidurių šiltinės bei meningokokinės infekcijos. Smalsiems ir aktyviems turistams patariamos stabligės bei difterijos revakcinacijos. Ramų poilsį garantuos ir sveikatos draudimas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Malavio pažinimui galite rinktis autobusus, traukinius maršrutinius ar įprastus taksi. Taip pat yra galimybė nuomotis automobilį ir keliauti savarankiškai. Norintiems visiškai atsipalaiduoti ir nesirūpinti dėl maršruto planavimo patariama keliauti kartu su ekskursinėmis grupėmis.

Oficiali šios šalies valiuta – Malavio kvača (MWK). Vienas euras – tai beveik 800 MWK. Papietauti dviese nebrangiame restorane galite už maždaug 30 eurų, o pasimėgauti kapučino kava – už 2,6 euro. 1,5 litro vandens butelis parduotuvėje kainuoja apie 1,16 euro, o kilogramas vištienos krūtinėlės – apie 4,3 euro. Kelionė viešuoju transportu kainuos 44 euro centus, o norint pasinaudoti taksi paslaugomis, teks nepagailėti 3,8 euro už kilometrą.

Papildoma informacija:

 • Malavyje vartojamos anglų ir čičevų kalbos.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Malavio sostinės Lilongvės – 7680 kilometrų.
 • Šalis priklauso UTC + 2 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Nepamirštamą kelionę puikiai primins įvairūs vietinio meno dirbiniai ir drožiniai iš medžio. Taip pat artimuosius galite nustebinti rankų darbo gaminiais iš pintų vytelių. Moterys nudžiugs gavusiuos spalvingus iš karoliukų pagamintus papuošalus bei kitus aksesuarus.

  Pigūs skrydžiai į Malavį – puiki galimybė aplankyti išskirtinę valstybę už prieinamą kainą. Karšta afrikietiška kultūra ir nei kiek jai nenusileidžiantis klimatas nepaliks abejingų ir kvies sugrįžti į šią šalį dar ne kartą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Malavio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti