paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 50)

Bilietai skrydžiams į Madagaskarą nuo 943,34 €

Madagaskaras
Geriausi pasiūlymai į Madagaskaro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Madagaskarą (MDG)

Skrydžiai į Madagaskarą – tai kelionė į nepaprastą žemės lopinėlį, kuris yra be galo ypatingas ir unikalus. Čia pamatysite įvairiausių ir labai retų rūšių gyvūnus bei paukščius, nepaprastus ir įmantrius augalus, o gėlių mylėtojai galės susipažinti su daugiau nei 1200 orchidėjų rūšių. Prie visko dar pridėkime balto smėlio paplūdimius ir koralų rifus – visa tai garantuoja neišdildomus įspūdžius ir nuostabias atostogas.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos yra reikalinga viza, taigi nepamirškite ja pasirūpinti. Taip pat šalyje yra gana didelė maliarijos rizika, tad su savimi pasiimkite reikiamus medikamentus. Aktyviems ir smalsiems turistams rekomenduojama įsitikinti, kad yra paskiepyti nuo stabligės bei difterijos ir įsigyti papildomą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui labiausiai patartina rinkti taksi paslaugas, vandens transportą, nuomotą automobilį su vairuotoju arba specialias ekskursines programas. Vairuoti patiems nerekomenduojama, nes kelių kokybė labai prasta, o eismas chaotiškas ir painus. Taip pat yra didelis autobusų pasirinkimas, tačiau jie važinėja labai nereguliariai.

Oficiali Madagaskaro valiuta yra Malagaso ariaras (MGA). Kartais galite pamatyti šį piniginį vienetą užrašytą ir kaip „AR“. Vienas euras yra maždaug 3480 ariarų, o kainos yra mažesnės nei Lietuvoje. Pavyzdžiui, taksi visai dienai jums kainuos apie 10 Eur, o pietūs gerame restorane nuo 5 iki 10 Eur. Norint pasimėgauti lengvais užkandžiai ir buteliu alaus, reikės maždaug nuo 2 iki 5 eurų.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Madagaskaro sostinės Antananarivo – 8456 kilometrai.
 • Valstybinės šalies kalbos – malagasių, prancūzų ir anglų.
 • Madagaskaras priklauso UTC + 3 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Gurmanus galite nustebinti vanile ir įvairiais gaminiais iš jos bei unikaliais Madagaskaro rankų darbo saldainiais. O įvairūs suvenyrai iš aliuminio, akmens ar medžio visada sužadins nuostabius atostogų prisiminimus. Taip pat artimuosius galite nustebinti spalvingomis mozaikomis, bei gaminiais iš laukinio šilko.

  Pigūs skrydžiai į Madagaskarą – tai tarsi pabėgimas į spalvingą ir nepaprastą žemės kampelį, kuriame gyvena reti gyvūnai ir nuoširdūs bei svetingi žmonės.

  Pigių kainų kalendoriuje į Madagaskaro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti