paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,20/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Libiją

Libija
Geriausi pasiūlymai į Libijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Libiją (LBY)

Skrydžiai į Libiją – traukia keliautojų, besidominčių istorija ir antikinėmis imperijomis dėmesį. Čia gausu skirtingų žemynų palikimų ir lankytinų objektų. O ilga besidriekianti dykuma ir puikus klimatas atostogas paverčia unikaliu ir nepamirštamu nuotykiu.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, vykstantiems į Libiją reikalinga viza. Tačiau skiepai privalomi tik keliautojams, atvykstantiems iš infekuotų teritorijų. Vis tik, norint išvengti sveikatos sutrikimų rekomenduojama pasirūpinti vakcinomis nuo hepatito A ir B bei vidurių šiltinės. O planuojantiems aktyvias ir nuotykių kupinas atostogas reikėtų įsitikinti, kad yra paskiepyti nuo difterijos, stabligės ir įsigyti bendrą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui patariama rinktis ekskursines programas ir keliauti po Libiją su gidu. Tokiu būdu išvengsite papildomų rūpesčių ar nesklandumų ir apžiūrėsite visą šalį. Vis tik jei nuspręsite keliauti savarankiškai, galėsite naudotis vietinių autobusų ar taksi paslaugomis. Taip pat yra galimybė nuomotis automobilį ir keliauti savarankiškai, tik reikia nepamiršti, kad visi kelio ženklai čia arabų kalba.

Oficiali Libijos valiuta yra Libijos dinaras (LYD). Vienas euras – tai maždaug 1,54 LYD. O kainos šalyje tikrai džiugina turistus. Mieste papietauti galite už maždaug 4 eurus, o pasilepinti puodeliu kapučino kavos – už 70 euro centų. Parduotuvėje didelį butelį vandens įsigysite už 0,5 euro, kilogramą ryžių už 1,5 euro, o vištienos kilogramą už 4,3 euro. Kelionė vietiniu autobusu kainuoja 67 euro centus, o taksi – 2 eurus už kilometrą.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Libijos sostinės Tripolio – 2603 kilometrai.
 • Valstybinė šalies kalba – arabų.
 • Libija priklauso UTC + 2 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Libijoje labai populiari ir mėgstama arabiška kava ir vietinė mėtų arbata, taigi nepraleiskite progos šiais skaniais gėrimais nustebinti ir artimųjų. Taip pat galite parsivežti unikalių papuošalų iš kupranugario odos ar kaulo.

  Pigūs skrydžiai į Libiją – kelionė į egzotišką tropinio klimato, įdomios kultūros, nepaprasto istorinio palikimo ir sultingų bei saldžių vaisių šalį.

  Pigių kainų kalendoriuje į Libijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti