paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
5,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Liberiją

Liberija
Geriausi pasiūlymai į Liberijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Liberiją (LBR)

Skrydžiai į Liberiją – kelionė į nepaprastos egzotikos ir nepažintos afrikietiškos kultūros šalį. Svetingi ir be galo smalsūs žmonės pakerės jus savo nuoširdumu, o neįprasti akiai vaizdai bei peizažai sukurs unikalias ir nepamirštamas atostogas.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, vykstantiems į Liberiją reikalinga viza. Taip pat labai svarbu pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti nuo geltono drugio, hepatito A, hepatito B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos ir poliomielito. Šalyje fiksuojama ir maliarijos rizika, taigi atostogų metu turėkite reikiamų medikamentų. Planuojantiems aktyvų poilsį patartinos stabligės bei difterijos revakcinacijos, o norint jaustis visiškai saugiai – įsigykite ir papildomą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui geriausia rinktis vietinius autobusus, nes tai bus ne tik keliavimo priemonė, bet ir įdomi bei nepakartojama patirtis kiekvienam turistui. Taip pat didesniuose miestuose galima naudotis taksi paslaugomis arba išsinuomoti automobilį, tačiau reikia nepamiršti, kad kelių kokybė – gana prasta.

Oficiali Liberijos valiuta yra Liberijos doleris (LRD). Vienas euras – tai maždaug 99,4 LRD. Mieste papietauti galite už maždaug 7 eurus, o išlenkti bokalą vietinio alaus – už 1,8 euro. Parduotuvėje didelį butelį vandens įsigysite už 1,8 euro, o kilogramą ryžių, kurie šalyje yra pagrindinis maisto šaltinis, už 1,13 euro. Kelionė taksi kainuoja 56 euro centus už kilometrą.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Liberijos sostinės Monrovijos – 6268 kilometrai.
 • Valstybinė šalies kalba – anglų.
 • Libanas priklauso UTC + 0 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Liberijoje gausu afrikietišką kultūrą atspindinčių, ryškiomis spalvomis margintų drabužių bei keramikos dirbinių, kurie puikiai primins neeilines atostogas. Taip pat artimuosius galite nudžiuginti vietiniais saldumynais ar gaminiais iš gamtos teikiamų gėrybių.

  Pigūs skrydžiai į Liberiją – puiki proga pradėti nepamirštamą pažintį su Afriką ir įdomia jos kultūra. Tai keliautojų menkai pažinta šalis, kuri jus tiesiog pakerės natūralumu ir žmonių nuoširdumu.

  Pigių kainų kalendoriuje į Liberijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti