paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Lesotą

Lesotas
Geriausi pasiūlymai į Lesoto miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Lesotą (LSO)

Skrydžiai į Lesotą – tai kelionė į vadinamąją „karalystę danguje“, nes ši šalis apsupta daugybės didingų kalnų, kurie sukuria ne tik nuostabų vaizdą, bet ir malonų – kiek vėsesnį nei visoje Afrikoje klimatą. Keliautojus pakeri temperamentinga kultūra, spalvingi festivaliai, netipiškas peizažas ir galimybė pažinti kitokią Afriką.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos piliečiams, nusprendusiems keliauti į Lesotą reikalingos vizos, taigi nepamirškite jomis pasirūpinti iš anksto. O skiepai privalomi tik atvykstantiems iš infekuotų teritorijų. Tačiau patariama pasirūpinti vakcinomis nuo hepatito A ir B bei vidurių šiltinės. Smalsiems ir aktyviems keliautojams rekomenduojamos stabligės ir difterijos revakcinacijos bei papildomas sveikatos draudimas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Keliauti po Lesotą galite vietiniais autobusais, kurie yra tarsi kultūros dalis ir kelionė jais – įdomi patirtis turistams. Taip pat yra galimybė naudotis taksi paslaugomis arba nuomotis automobilį, tačiau dėl prastos kelių kokybės, rekomenduojama nuomotis automobilį su vairuotoju.

Šalyje atsiskaityti galima keliomis valiutomis: vietine Lesoto - loti (LSL) ir Pietų Afrikos randais (ZAR). Vietinę valiutą galėsite išsikeisti oro uoste ar mieste esančiuose bankuose bei viešbučiuose. Pietūs restorane dviem žmonėms kainuos apie 15 eurų, o puodelis kapučino kavos – apie 1.7 euro. Parduotuvėje butelį vandens įsigysite už kiek mažiau nei eurą, o šviežią vietinės duonos kepalą – už 60 euro centų. Kelionė vietiniu transportu kainuoja 40 euro centų, o vienas kilometras, nuvažiuotas taksi – 63 euro centus.

Papildoma informacija:

 • Oficiali šalie kalba – sesoto. Tačiau lengvai susišnekėsite ir angliškai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Lesoto sostinės Maseru – 5803 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC + 2 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Šalies pasididžiavimas – rankų darbo, dažniausiai vilnoniai, Basotų kilimai, kurie Lesote labai populiarūs ir kaip rūbas naudojami visus metus.Taip pat galite rinktis įvairius tradicinius saldumynus ar vietinius medinius muzikos instrumentus.

  Pigūs skrydžiai į Lesotą – puiki proga susipažinti su Afrika, nuostabia jos kultūra ir spalvingais bei linksmais festivaliais. Unikali gamta, geras klimatas ir svetingi žmonės – garantuoja nuostabius atostogų prisiminimus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Lesoto miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti