paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,43/5 (balsų: 7)

Pigūs skrydžiai į Mazovijos Novy Dvurą

Norėdami gauti visus skrydžių į Mazovijos Novy Dvurą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Mazovijos Novy Dvurą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Mazovijos Novy Dvurą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Mazovijos Novy Dvure

dabar
Broken clouds
20°C
vėjas: vakarų, 0,8 m/s
drėgnumas: 47%
spaudimas: 1016 mm
birželio 15 d.
Broken clouds
19°C
birželio 16 d.
Overcast clouds
16°C
birželio 17 d.
Overcast clouds
14°C

Dar neatrastas Mazovijos Novy Dvuras

Mazovijos Novy Dvuras – Lenkijos rytuose įsikūręs miestas. Nuo Varšuvos miestas nutolęs vos 40 kilometrų, todėl yra vertinamas turistų, čia gausiai lankoma Modlino tvirtovė nuteikia karingai ir ryžtingai. Viešnagės Vyslos ir Narajevo upių santakoje metu prisiminsite istoriją ir įvertinsite miesto pokyčius po didžiųjų karų.

Kaip keliauti?

Pigūs skrydžiai į Mazovijos Novy Dvurą nutupdys jus į Warsaw Modlin oro uostą. Oro uostas įkurtas Mazovijos Novy Dvuro priemiestyje – Modline. Mažame mieste lankytinas vietas pasieksite pėsčiomis, o norintiems aplankyti ir kaimyninius miestus paprasta pasinaudoti traukiniu arba autobusu.

Ko paskanauti?

Tradicinių koldūnų arba Zrazo kotletukų paskanaukite viename iš geriausių miesto restoranų Zajazd Magnolia. Jei siekiate miestą prisiminti ne tik iš fotografijų, ragaukite kuo daugiau vietinio maisto. Kulinarinę kelionę verta pradėti nuo patiekalų, kurie gaminami iš kopūstų, nes čia lenkai rodo meilę net paprastam kopūstui. Tam puikiai tiks kopūstų sriuba arba balandėliai su Vorčesterio padažu ir muskatu. Nors pagrindiniai patiekalai gaminami iš mėsos (dažniausiai kiaulienos), tačiau žuvies paruošimu taip pat liksite nustebinti – keptas karpis su migdolų ir razinų padažu labai patinka netradicinių patiekalų gerbėjams.

Ką pamatyti?

Miesto kraštovaizdį galite stebėti pakilę Salt Aviation sraigtasparniu – galbūt taip bus įgyvendinta viena iš jūsų vaikystės svajonių. Dešimties minučių vaizdingas skrydis – puiki įžanga tolimesniam miesto pažinimui. Be minėtosios karinės Modlino tvirtovės aplankykite ir Trzech kultūrinį parką, kuriame tebėra patrankos, AA ginklai ir kita karinė įranga. Po tokių istoriškai neramių laikų palikimo apsilankykite kiek ramesnėje vietoje – Šv. Anos bažnyčioje, kuri čia stovi nuo XV amžiaus ir reprezentuoja architektūrinių stilių įvairovę.

Ką nuveikti?

Kadangi miestas nėra didelis, išnarstę jį po kaulelį, savo kelionės įspūdžius galite pratęsti Varšuvoje, bet verčiau likite Mazovijos Novy Dvure ir miesto gyventojai papasakos pikantiškas detales, kurių negirdėjote apie miestą ekskursijų metu. Degustuokite Lenkijos gėrimus nuo midaus iki alaus bare Alibi, nes čia turistų visuomet tikimasi ir laukiama. Įsitikinkite savo akimis, jog Mazovijos Novy Dvuras – gyvas, pažadinantis įdomias istorijas ir primenantis jau pamirštus laikus.

Tiesioginių skrydžių į Mazovijos Novy Dvurą tvarkaraštis

Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Mazovijos Novy Dvuro. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

Kaunas – Mazovijos Novy Dvuras
PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
01:00-01:00
01:00-01:00
PirmadienisPr.
AntradienisAn.01:00-01:00
TrečiadienisTr.
KetvirtadienisKt.
PenktadienisPn.
ŠeštadienisŠt.01:00-01:00
SekmadienisSk.
Ryga – Mazovijos Novy Dvuras
PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
09:45-10:05
16:05-16:25
13:40-14:00
11:55-12:15
PirmadienisPr.09:45-10:05
AntradienisAn.
TrečiadienisTr.
KetvirtadienisKt.16:05-16:25
PenktadienisPn.
ŠeštadienisŠt.13:40-14:00
SekmadienisSk.11:55-12:15

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Mazovijos Novy Dvurą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti