paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,88/5 (balsų: 17)

Bilietai skrydžiams į Kuveitą

Kuveitas
Geriausi pasiūlymai į Kuveito miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kuveitą (KWT)

Artimuosiuose rytuose, Persijos įlankos pašonėje įsikūręs Kuveitas, kurio pavadinimas reiškia tvirtovę, įkurtą ant vandens – bene labiausiai vakariečių kultūrą perėmusi to krašto valstybė. Pigūs skrydžiai į Kuveitą leis praskleisti rytietiškomis paslaptimis apgaubtos šalies šydą ir pažinti šį Persijos įlankos perlą iš arčiau.

Pasiruošimas kelionei

Vykstant į Kuveitą, nėra privalomų skiepijimosi reikalavimų. Patartina pasiskiepyti nuo hepatito A, B, vidurių šiltinės, difterijos bei stabligės. Vykstantys į Kuveitą privalo pasirūpinti viza. Ją galima gauti maždaug per savaitę, tokia turistinė viza paprastai galioja 30 dienų.

Kuveitas – musulmoniška valstybė, todėl svečiuojantis svarbu gerbti čia puoselėjamus papročius bei tradicijas. Keliautojų čia palyginti nedaug, tai nusiteikite sulaukti šiek tiek dėmesio – Kuveito gyventojams turistai vis dar nematytas reginys, jų nedaug net ir šalies oro uostuose. Kaip tik todėl ši šalis – nuotykių ir atradimų šaltinis.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Transportas Kuveite – ypač gerai išvystyta sritis, todėl galite rinktis patogiausią būdą pažinti šalį. Kuveite kelionė viešuoju transportu gali kainuoti maždaug apie eurą. Kilometras taksi automobiliu paprastai kainuoja apie 3 eurus, o litras kuro – 0,19 Eur.

Kuveite atsiskaitoma Kuveito dinarais. Vienas euras vertas 0,33 Kuveito dinarų. Pragyvenimo lygis Kuveite žymiai aukštesnis nei Lietuvoje. Pietūs ar vakarienė nebrangiame restorane paprastai kainuoja nuo 4 iki 5 Eur. 12 kiaušinių prekybos centre nusipirktumėte už 1,70 Eur, 0,5 kg vištienos krūtinėlės – už 4,70 Eur, kilogramą bananų ar kitų vaisių – maždaug už 1 ar 2 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kuveitas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +3. Vasaros laikas šioje šalyje netaikomas.
 • Kuveite valstybine kalba laikoma arabų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kuveito sostinės, vadinamos taip pat, kaip šalis – Kuveitu – 3356 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kuveitas – dizainerių mėgėjų rojus. Čia galima įsigyti žinomų prekinių ženklų drabužių, papuošalų, aromatinių aliejų, kvepalų. Namuose ilgai džiaugsitės natūralios vilnos kilimais iš Kuveito, taip pat šalies simbolio – erelio – statulėlėmis. Mėgstantiems valgomas dovanas visuomet patiks saldumynai ar rytietiškos egzotikos patiekalams suteiksiantys prieskoniai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kuveito miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti