paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,85/5 (balsų: 82)

Bilietai skrydžiams į Kroatiją nuo 60,58 €

Kroatija
Geriausi pasiūlymai į Kroatijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kroatiją (HRV)

Pasakodami apie savo šalies grožį, kroatai dažnai prisimena senovinę legendą apie Dievo angelui patikėtą krepšį, kuriame buvo visas pasaulio grožis. Maišui netikėtai plyšus, grožis pabiro ant žemės, kur dabar įsikūręs Europos turizmo traukos centras – Kroatija. Jei trokštate savo akimis išvysti vietą, kur, pasak legendos, išbarstyta daugiausia pasaulio grožybių, pigūs skrydžiai į Kroatiją – puikus pasirinkimas.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Kroatiją nereikalingas ypatingas pasiruošimas, skiepytis taip pat neprivaloma. Vis dėlto, patartina pasirūpinti vakcinomis nuo hepatito B bei vidurių šiltinės, o turistams, planuojantiems turėti tiesioginį kontaktą su gyvūnais, paprastai rekomenduojami ir skiepai nuo pasiutligės.

Turizmo sezonas Kroatijoje prasideda maždaug gegužę, o dažniausiai baigiasi spalį. Liepą ir rugpjūtį Kroatiją užplūsta daugybė turistų. Puiki žinia maudynių gerbėjams – Kroatijos krantus skalaujanti Adrijos jūra – viena švariausių ir skaidriausių pasaulyje, tad mėgstantys čia drąsiai gali vykti ir nardymo entuziastai.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausia po Kroatiją keliauti išsinuomotais automobiliais. Čia gausu automobilių nuomos punktų, o kelių būklė (ypač dažniausiai turistų lankomose zonose) – pakankamai gera. Apynaujo automobilio nuoma savaitei kainuoja iki 300 Eur. Po miestus ir tarp jų kursuoja autobusai, važinėja traukiniai, net skraido vietiniai lėktuvai. Šalyje populiarus ir vandens transportas – yra galimybė išsinuomoti vandens motociklus – taip patogiausia apžiūrėti dieviško grožio salas bei įlankas. Viešojo transporto bilietas Kroatijoje kainuoja kiek daugiau nei eurą, kilometras taksi paprastai atsieina apie 0,80 Eur, o litras benzino – 1,26 Eur.

Kroatijoje atsiskaitoma Kroatijos kunomis (HRK). Vienas euras vertas maždaug 7,50 Kroatijos kunų. Pragyvenimo lygis Kroatijoje šiek tiek aukštesnis nei Lietuvoje. Vienas litras pieno šalyje kainuoja apie 0,77 Eur, 12 kiaušinių galima nusipirkti už maždaug 2 Eur, kilogramą vištienos krūtinėlės – už 6 Eur o vaisių – obuolių, bananų, apelsinų – kilogramą – maždaug už 1,30 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kroatija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva UTC -1. Šiltuoju metų laiku įvedamas vasaros laikas: UTC + 2.
 • Kroatijoje valstybine kalba laikoma kroatų kalba, tačiau laisvai susikalbėsite angliškai, ypač – turistų lankomose vietose.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kroatijos sostinės Zagrebo – 1186 kilometrai
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Namiškiams ir draugams tikrai patiks kroatiška naminė rakija – stiprus alkoholinis gėrimas, skoniu primenantis brendį ar degtinę. Taip pat dėmesio vertas skanus sūris, alyvuogių aliejus, pagardintas įvairiais prieskoniais. Kroatijoje paplitusi bitininkystė, tad puiki idėja medaus mėgėjams parvežti skanaus kroatiško medaus. Vertingiausias šviesus ir skaidrus akacijų arba juodas miško medus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kroatijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti