paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 31)

Bilietai skrydžiams į Kosta Riką nuo 865,93 €

Kosta Rika
Geriausi pasiūlymai į Kosta Rikos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kosta Riką (CRC)

Centrinėje Amerikoje įsikūrusi Kosta Rika – turistų pamėgta ir bene labiausiai lankoma regiono šalis. Iš šiaurės Kosta Rikos krantus skalauja Karibų jūra, o šalies pietuose – Ramusis vandenynas. Organizuojami skrydžiai į Kosta Riką – puikus pasirinkimas, nenuvilsiantis net daugybę šalių apkeliavusių turistų. Kalnai, visuomet žali tropikų miškai, veikiantys ir jau užgesę ugnikalniai, ypač drėgnas klimatas ir gausybė laukinių gyvūnų rūšių – toks Kosta Rikos peizažas tiesiog nepalieka abejingų.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Kosta Riką patartina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, nes dažniausiai čia reikalaujama pateikti skiepų nuo šios ligos sertifikatą. Taip pat rekomenduojama vakcina nuo maliarijos bei įprastiniai skiepai nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, difterijos bei stabligės.

Jei Jūsų viešnagė šioje šalyje netruks ilgiau nei 90 dienų, viza rūpintis tikrai nereikės. Kad išvengtumėte sveikatos sutrikimų, rekomenduojama geriamą vandenį pirkti parduotuvėse.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalyje pakankamai gerai išvystytas transportas. Čia veikia ne tik į svečias šalis skraidinančios aviakompanijos, bet ir vietinius skrydžius organizuojančios oro linijos. Viešojo transporto bilietas Kosta Rikoje kainuoja apie 0,70 Eur, o už kilometrą, nuvyktą taksi automobiliu sumokėsite apie eurą. Litras kuro kainuoja panašiai – apie 1 Eur.

Kosta Rikoje atsiskaitoma valstybine valiuta, kuria pripažįstamas Kosta Rikos kolonas. Vienas euras vertas 610,17 Kosta Rikos kolonų. Pragyvenimo lygis šioje šalyje šiek tiek aukštesnis nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane Kosta Rikoje gali kainuoti iki 7 Eur, už puodelį kavos sumokėsite kiek daugiau nei 2 Eur. Panašos ir kainos prekybos centruose – 12 kiaušinių kainuoja apie 3 Eur, kilogramas vištienos – 6 Eur, įvairių vaisių ir daržovių kainos svyruoja nuo 0,70 Eur iki 3 Eur už kilogramą.

Papildoma informacija:

 • Kosta Rika priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC-6. Šalyje atsisakyta įvesti vasaros laiką.
 • Kosta Rikoje valstybine kalba pripažįstama ispanų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kosta Rikos sostinės San Chosė – 10317 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Geriausios lauktuvės iš šios egzotika alsuojančios šalies – įamžinti įspūdingi kelionės kadrai. Mėgstantiems pradžiuginti artimuosius suvenyrais, geriausia rinktis liaudies amatų gaminius – įvairiausias rankines bei hamaku, medinius papuošalus. Kolekcionieriai, renkantys pašto ženklus, taip pat nenusivils – Kosta Rikoje jie puošiami įvairiausių drugių, gėlių bei paukščių atvaizdais. Žinoma, verta parsivežti ir gurmanų vertinamos Kosta Rikoje gaminamos kavos.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kosta Rikos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti