paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 28)

Bilietai skrydžiams į Kolumbiją nuo 1 070,45 €

Kolumbija
Geriausi pasiūlymai į Kolumbijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kolumbiją (COL)

Kelionių entuziastams, mėgstantiems išvykose pasisemti ne tik naujų įspūdžių, bet ir energijos, ši Pietų Amerikos valstybė – kaip tik. Skrydžiai į Kolumbiją, skalaujamą Ramiojo vandenyno bei Karibų jūros – tai ideali proga pamatyti spalvingas ir gausiai kaktusais apaugusias dykumas, kalnų papėdėse įsikūrusias bekraštes kavos plantacijas, pajusti ypatingą Karibų dvasią ir susipažinti su čia gyvenančiais draugiškais ir svetingais žmonėmis.

Pasiruošimas kelionei

Vykstantiems į Kolumbiją, derėtų pasirūpinti skiepais nuo geltonojo drugio, nes šalis yra endeminėje šios ligos teritorijoje. Didelė ir maliarijos rizika, tad rekomenduojama skiepytis ir nuo šios ligos. Nepakenktų ir įprastinės vakcinacijos – nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės.

Kolumbijoje vyrauja tropinis klimatas, drėgniausiu periodu laikomas laikotarpis nuo gegužės iki spalio mėnesio. Verta žinoti ir tai, jog kai kurios šalies zonos yra seismiškai aktyvios, yra keletas aktyvių ugnikalnių. Norintiems keliauti į šią šalį patariama laikytis atokiau nuo vietų, kurioje pastebimas aukštas nusikalstamumo lygis.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Deja, daugumą kelių sugadina potvyniai ar užverčia nuošliaužos. Patogiausia keliauti išsinuomojus automobilį arba išsikvietus taksi. Viešojo transporto bilietas šalyje kainuoja maždaug 0,60 Eur. Vienas kilometras kelionės taksi turistams atsieina maždaug 1,30 Eur, o litras kuro Kolumbijoje kainuoja apie 0,70 Eur.

Kolumbijoje atsiskaitoma valstybine valiuta – Kolumbijos pesu. Vienas euras vertas net 3249.74 Kolumbijos pesų. Nebrangiame Kolumbijos restorane pietūs Jums kainuos maždaug 3 Eur, o kava – apie eurą. Prekybos centre pusantro litro vandens įsigysite už 0,80 Eur. Vaisių kainos šalyje svyruoja nuo 0,60 iki 1,50 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kolumbija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC-5. Vasaros laikas šioje šalyje nėra įvedamas.
 • Kolumbijoje valstybine kalba laikoma ispanų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kolumbijos sostinės Bogotos – 10186 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Mėgstantiems ilgais žiemos vakarais prisiminti egzotiškas keliones tai padaryti tikrai padės puodelis tikros kolumbietiškos kavos. Tauriųjų metalų mėgėjams puikiausios lauktuvės – dirbiniai iš aukso. Kaip tik aukso atsargos Kolumbijoje – gausiausios visoje Lotynų Amerikoje.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kolumbijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti