Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,82/5 (balsų: 51)

Pigūs skrydžiai į Biškeką

Norėdami gauti visus skrydžių į Biškeką pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Biškeką pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Biškeką, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Biškeke

dabar
-9°C
vėjas: šiaurės-rytų, 0,6 m/s
drėgnumas: 77%
spaudimas: 960 mm
gruodžio 19 d.
-11°C
gruodžio 20 d.
-13°C
gruodžio 21 d.
-12°C

Biškekas

Kirgizija ir Biškekas, Biškekas ir Kirgizija. Nežinomos vietos iš tiesų traukia tikrus nuotykių ieškotojus, todėl Kirgizijos sostinė jiems puikiai tiks. Įkurtas kaip karinis miestelis, Biškekas greitai plėtėsi, o svarbiausio šalies miesto statusas lėmė Azijos šalimis besidominčių keliautojų antplūdį. Biškekas dažnai tampa ir keliaujančiųjų po kalnus prieglobsčiu, nes šį gan jauną miestą tikrai verta aplankyti.

Kaip keliauti?

Kelių būklė Kirgizijoje nėra itin gera. Įprasto viešojo transporto – pavyzdžiui, autobusų, Biškeke nėra, tačiau siūloma keliauti kitomis transporto priemonėmis. Autobusų ir troleibusų Biškeke atsisakyta prieš kelerius metus. Siūloma keliauti maršrutiniais autobusiukais arba taksi automobiliais. Keliaudami taksi automobiliais būkite atidūs, nes kaina dažniausiai būna sutartinė, o ir skaitiklių automobiliuose nėra. Tiesa, rinktis taksi paslaugas yra daug patogiau ir net pigiau, nei keliauti maršrutiniais automobiliais – už nedidelę sumą galite apkeliauti pusę miesto.

Ko paskanauti?

Kirgizai dažniausiai renkasi mėsą, pieno produktus, miltinius valgius bei įvairiausius užkandžius. Taip pat mėgstama gaminti patiekalus iš įvairiausių gyvūnų mėsos, ne tik įprastinės jautienos, paukštienos, bet ir avienos, arklienos bei žvėrienos. Įdomu tai, jog vakarais kirgizai mėgsta valgyti itin sotų maistą, tad nenustebkite, jog tradiciniuose restoranuose per vakarienę jums pasiūlys paragauti mėsiškų patiekalų. Būtinai paieškokite kavinės ar restorano, kuriame galėtumėte paragauti nacionalinių šios virtuvės patiekalų: bulvienės su aviena ir pomidorais, vadinamos shorpa, virtos avienos su skryliais – besh barmak, mielinių papločių su mėsa – goshan, tradicinio užkandžio susamir.

Ką pamatyti?

Pasivaikščiojimo mieste metu veikiausiai nustebsite – Biškekas itin žalias, tačiau įkurtas seismiškai aktyvioje zonoje, tad aukščiausi pastatai šiame mieste paprastai 4– 6 aukštų. Muziejų gerbėjai turėtų džiaugtis, pasirinkę kelionę į Biškeką. Aplankykite Kirgizijos istorijos muziejų, kuriame galite pažinti Kirgiziją iš arčiau. Taip pat nepamirškite ir literatūros muziejaus bei pašvęskite vakarą bent vienam iš keturių Biškeke esančių teatrų.

Ką nuveikti?

Jei norite atsikvėpti nuo intelektualių ekskursijų po muziejus, Biškeke tam – pakankamai galimybių. Biškeke galite atostogauti ir su vaikais – čia nemažai pramogų parkų, pritaikytų visai šeimai. Mažuosius turėtų sužavėti stručių ferma, ekologiniai ūkiai, kuriuose galima ne tik susipažinti su tradiciniais naminiais gyvūnais, bet ir pasodinti medį.

Skrydžių į Biškeką statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 54,31 €
  • iš Vilniaus: 44,42 €
  • iš Palangos: 314,06 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 315,64 €
  • iš Vilniaus: 549,51 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Biškeką dažniausiai rinkosi:
  • Aeroflot, 72%
  • Air Astana, 6%
  • , 5%
  • Turkish Airlines, 5%
  • , 3%
  • Kitos aviakompanijos: 9%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Biškeką

   Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

   įmonės kodas: 110437597
   PVM mokėtojo kodas: LT104375917
   adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
   el. paštas: info@avia.lt

   Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

   8:00-21:00 — Šiokiadieniais
   11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

   Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

   2018-12-24, pirmadienis: 0
   2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
   2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
   2019-01-01, antradienis: 0

   Naujienų prenumerata

   Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

   Prenumeruoti