paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 33)

Bilietai skrydžiams į Kambodžą nuo 961,89 €

Kambodža
Geriausi pasiūlymai į Kambodžos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kambodžą (KH)

Kadaise khmerų imperijos nudailinta šalis šiandien vėl stojasi ant kojų. Lėtais, tačiau tvirtais žingsniais Kambodža keliauja link gerovės, ja dalindamasi ir su savo svečiais. Senosios šventyklos, nuo kurių didybės kūnu bėgioja šiurpuliukai, neįžengiamos džiunglės, nuostabus gyvybę nešančios upės vingis, Azijos egzotika persismelkę miestai – vos dalis to, kur nukelia skrydžiai į Kambodžą.

Pasiruošimas kelionei

Kambodžos vizą galite gauti keliais būdais: šalies pasienyje arba tiesiog internetu. Pastaruoju atveju elektroniniu paštu atsiųstą leidimą reikia įsiklijuoti į pasą. Viza, galiojanti iki 30 dienų, kainuoja apie 22 eurus.

Jei į Kambodžą keliausite per geltonuoju drugiu infekuotas šalis, pasirūpinkite skiepo sertifikatu. Prieš kelionę patartina įsigyti vaistų nuo maliarijos, atostogų metu – saugotis moskitų įkandimų. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, atnaujinti difterijos, stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Kambodžos pažinimui galite rinktis keltus, lėktuvus, taksi. Automobiliai šalyje nuomojami tik kartu su vairuotoju. Miestuose galite keliauti ir tuk tukais, motociklais, autobusais.

Atsiskaitymui šalyje naudojami rieliai (KHR). Vienas rielis – tai maždaug 0.0002 euro. Pragyvenio išlaidos Kambodžoje panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 10 150, puodelis kapučino – apie 8 037 rielius. 1.5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 2 632, kilogramą ryžių – už 3 058, vištienos krūtinėlės – už 19 356 rielius. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 4 060, kilometras taksi – apie 3 552.50 rielio.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Kambodžos kalba – khmerų. Su vietiniais galite susikalbėti ir prancūziškai.
 • Kambodža priklauso UTC +7 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Kambodžos sostinės Pnompenio – 5099 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pigūs skrydžiai į Kambodžą – puiki galimybė parsigabenti nuostabaus rankomis išausto šilko. Jo kokybė pripažįstama visame pasaulyje. Įsigyti galite tiek gryno dekoruoto audinio, tiek iš jo pasiūtų drabužių, skarų. Kambodžoje taip pat verta paieškoti medinių, molinių indų, papuošalų su brangakmeniais, rytietiškų prieskonių, akmeninių statulėlių.

  Atostogos Kambodžoje palieka malonaus, turiningo ir įdomaus poilsio įspūdį. Egzotišką, lengvai organizuojamą kelionę visuomet smagu prisiminti, o besikeičiantis šalies veidas vilioja atvykti dar ir įvertinti pokyčius.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kambodžos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti