paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,67/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Kaimanų salas

Kaimanų salos
Geriausi pasiūlymai į Kaimanų salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kaimanų salas

Pigūs skrydžiai į Kaimanų salas kasmet sulaukia neblėstančio turistų dėmesio. Trys salos, kurių paplūdimiai – vieni gražiausių visame pasaulyje, svečius taip pat pasitinka kerinčiu povandeniniu pasauliu. Spalvingų gyventojų apsupti rifai, į istorijos užmarštį nugrimzdę laivai, prabangūs viešbučiai, neįtikėtinai gardus maistas – tobulos sąlygos tingiam, nerūpestingam poilsiui.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikiam svečiavimuisi Kaimanų salose viza nereikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų. Jei vertinate saugumą, galite pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus. Taip pat dėmesio vertas sveikatos draudimas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Piratų pėdsakus ir kerinčio grožio gamtą salose galite apžiūrėti keliaudami viešuoju arba privačiu transportu. Kaimanų salose rieda autobusai, taksi, taip pat galima išsinuomoti automobilį. Verta žinoti, kad eismas čia vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui salose naudojami Kaimanų doleriai (KYD). Vienas doleris – tai maždaug 1.11 euro. Pragyvenimo išlaidos Kaimanų salose aukštesnės nei Lietuvoje. Patiekalas nebrangiame restorane kainuoja apie 18.32, puodelis kapučino – apie 4 dolerius. Kilogramą ryžių galite įsigyti už 3.30, vištienos krūtinėlės – už 13.23, vietos sūrio – už 5.78 dolerio. Kelionė autobusu kainuoja apie 2, kilometras taksi – apie 5 dolerius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Kaimanų salų kalba – anglų.
 • Salos priklauso UTC –5 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Kaimanų salų sostinės Džordžtauno – 8 970 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kaimanų salos – vieta, kurioje lauktuvių ieškoti labai lengva. Kadangi salose netaikomas muito mokestis, čia patrauklios daugelio prekių kainos. Jei trokštate pargabenti kai ką unikalaus, pasidairykite juvelyrinių dirbinių iš kaimanito – vietinio pusbrangio akmens. Lauktuvėms taip pat puikiai tiks povandeninio pasaulio nuotraukos ir paveikslai, vietinių pinti krepšiai, vėduoklės. Įspūdį likusiems namuose paliks ir Tortuga Rum romas, užpilai ir saldėsiai su šiuo tauriuoju gėrimu.

  Kaimanų salos – ideali kryptis norintiems pailsėti nuo rutinos ir kasdienių rūpesčių. Dėl tobulo klimato ir neįtikėtino grožio peizažo šias salas mielai renkasi planuojantieji vestuves, medaus mėnesį. Skrydžiai į Kaimanų salas – tai kelionė į idilišką pasaulio kraštą, kur galioja laimės, vidinės ramybės ir lepinimosi įstatymai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kaimanų salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti