paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,95/5 (balsų: 119)

Bilietai skrydžiams į Juodkalniją nuo 99,30 €

Juodkalnija
Geriausi pasiūlymai į Juodkalnijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Juodkalniją (ME)

Balkanų regione įsikūrusi Juodkalnija – tobula kryptis besižavintiems idiliškais peizažais, jaukiu gamtos prieglobsčiu ir šarminga kultūra. Atostogų skrydžiai į Juodkalniją pradžiugins tuos, kurie nori įmerkti kojas į Adrijos jūros vandenis, pamatyti gilų Taros upės kanjoną ir pagyventi viduramžiškame akmeniniame name. Kelionei tereikia noro, kuris išsipildo su kaupu, primindamas apie turiningą, naujų jėgų suteikiantį poilsį.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams viza apsilankymui Juodkalnijoje nereikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų. Kaip ir prieš kiekvieną kelionę į užsienį, verta pasiskiepyti nuo hepatitų A, B ir pasirūpinti stabligės, difterijos revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Juodkalnijos pažinimui galite rinktis traukinius, autobusus, taksi, nuomotą automobilį ar dviratį. Transporto priemonę išsinuomoti gali vyresni nei 21 metų amžiaus turistai. Pagrindiniai Juodkalnijos keliai – gerai prižiūrimi. Kai kurie kalnų, atokesnių gyvenviečių keliukai yra siauri, vingiuoti. Kalnų vietovėse gali prireikti žieminių padangų.

Nors Juodkalnija nėra Europos Sąjungos narė, joje atsiskaitymui naudojami eurai. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje panašios į Lietuvos. Papietauti nebrangiame restorane galite už 5, pasimėgauti puodeliu kapučino – už 1.30 euro. 1.5 litro vandens butelis kainuoja apie 0.56, kilogramas ryžių – apie 1.07, vietos sūrio – apie 5 eurus. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 0.70 euro centų, nuriedėti kilometrą taksi – už pusę euro.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – juodkalniečių.
 • Juodkalnija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Juodkalnijos sostinės Podgoricos – 1434 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pigūs skrydžiai į Juodkalniją yra puiki proga įsigyti puikios kokybės alyvuogių aliejaus, drabužių. Šalis taip pat garsėja dailiai dekoruotais molio indais, metaliniais puodais, stalo įrankiais. Artimuosius galite pavaišinti vietos sūriu, vytinta ar rūkyta mėsa, žuvimi. Lauktuvėms taip pat tinka gardus, aromatingas likeris Amaro Montenegro.

  Į Juodkalniją galite drąsiai keliauti su vaikais ar smagia draugų kompanija. Svetingi vietiniai pasirengę pasirūpinti jaukia nakvyne, nepaprastai skaniu maistu ir įsimintinomis pramogomis. Dėl šio puikaus derinio Juodkalnija ne vienam europiečiui tapo tobula atostogų šalimi, į kurią mielai sugrįžtama vėl ir vėl.

  Pigių kainų kalendoriuje į Juodkalnijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti