Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 88)

Pigūs skrydžiai į Abu Dabį nuo 403,40 €

Atidaryti pigių kainų į Abu Dabį kalendorių

Orai Abu Dabyje

dabar
19°C
vėjas: pietvakarų, 1,7 m/s
drėgnumas: 100%
spaudimas: 1028 mm
sausio 20 d.
19°C
sausio 21 d.
21°C
sausio 22 d.
21°C

Iššūkius mėgstantis Abu Dabis

Jungtinių Arabų Emyratų sostinė Abu Dabis neretai yra užgožiamas naujai iškepto kaimyno Dubajaus, tačiau nepelnytai. Abu Dabis kur kas žalesnis, pilnas parkų, taip pat yra ir dangų remiančių dangoraižių, miestas kruopščiai sutvarkytas ir neperpildytas, galima ramiai atsikvėpti puikiai įrengtose krantinėse bei atsigaivinti Persijos įlankoje. Be to, Abu Dabis – iššūkių ir rekordų miestas: ilgiausias pasaulyje gėlių kilimas, greičiausi linksmieji kalneliai, didžiausias pasaulyje palinkęs bokštas (Capital Gate) ir tai tik keletas šio miesto rekordų.

Kaip keliauti?

Pigūs skrydžiai į Abu Dabį vis labiau įgauna pagreitį. Dabar kur kas paprasčiau nukeliauti iš Vilniaus į Abu Dabį per Amsterdamą, Stambulą, Rygą, Briuselį, Miuncheną. Neretai turistai čia atkeliauja autobusu ir iš Dubajaus.

Ko paskanauti?

Atvykus į Abu Dabį, nustebsite, jog čia galite rasti populiariausių šalių restoranus pasaulyje: prancūzų, italų, kinų, indų ir t. t. Jei norite paragauti kažko tradicinio ir ypatingo būtent Abu Dabyje, tada ragaukite prikimšto kupranugario, al machboos (ryžių, mėsos ir džiovintos citrinos patiekalas). Lengvam užkandžiui tiks hummus užtepėlė.

Ką pamatyti?

Neabejotinai garsiausias Abu Dabio simbolis ir lankytina vieta – kerinti Sheikh Zayed didžioji mečetė. Įspūdingas islamiškosios ir moderniosios architektūros derinys atima žadą. Prabanga tviskantys Emyratų rūmai – dar viena stotelė kelionės po Abu Dabį metu. Garsieji Abu Dabio dangoraižiai taip pat neabejotinai stebina išmone, modernumu bei formomis. Populiariojoje Cornishe pakrantėje mėgaukitės fantastišku pasivaikščiojimu su priešais atsiveriančiu vaizdu į urbanistinį miesto peizažą. Jei norisi kiek atitrūkti nuo svaiginančių miesto dangoraižių ir auksu bei marmuru tviskančios prabangos, leiskitės į Abu Dabio ištakas – senovinį kaimelį, su autentiškais beduinų namais, gyvenimo būdu, dar prieš naftos atradimo bumą Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Ką nuveikti?

Abu Dabio miestas ir jo siūlomos pramogos išpildys įvairiausius ir ekstremaliausius norus. Galėsite išbandyti greitaeigį ferrari pramogų parke „Ferrari pasaulis“. Taip pat organizuojamos išvykos į dykumas, kuriose galėsite nakvoti po žvaigždėtu dykumų dangumi, skrosti smėlio kopas visureigiais ar tiesiog rinktis ramų pasijodinėjimą kupranugariu. Miestui, įsikūrusiame prie Persijos įlankos, vandens pramogų taip pat netrūksta: pasivaikščiojimai paplūdimiais, buriavimas, pasiplaukiojimai baidarėmis, valtimis, nardymas, banglenčių sportas tik ir laukia jūsų.

Tiesioginių skrydžių į Abu Dabį tvarkaraštis

Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Abu Dabio. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

Ryga – Abu Dabis
PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
23:30-07:30
23:30-07:30
23:30-07:30
23:30-07:30
PirmadienisPr.23:30-07:30
AntradienisAn.
TrečiadienisTr.23:30-07:30
KetvirtadienisKt.
PenktadienisPn.23:30-07:30
ŠeštadienisŠt.
SekmadienisSk.23:30-07:30

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Abu Dabį

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti