paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 447)

Bilietai skrydžiams į Jungtinius Arabų Emyratus nuo 324,80 €

Jungtiniai Arabų Emyratai
Geriausi pasiūlymai į Jungtiniai Arabų Emyratų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus (AE)

JAE – šalis, kurioje stypso aukščiausias pasaulio pastatas, driekiasi akimis neaprėpiami prekybos centrai, plūduriuoja nuostabios dirbtinės salos, o moderniausios architektūros pavyzdžiuose ilsisi turtingiausi planetos gyventojai. Pigūs skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus – tai proga išvysti neregėtą prabangą, pasimėgauti aukščiausio lygio aptarnavimu ir pajusti karštą dykumų smėlį.

Pasiruošimas kelionei

Jei Jungtiniuose Arabų Emyratuose planuojate ilsėtis trumpiau nei 30 dienų, viza rūpintis nereikia. Taip pat nėra privalomų skiepų. Prieš išvykstant patartina atnaujinti stabligės, difterijos skiepus, pasiskiepyti nuo vidurių šiltinės, hepatitų A ir B. Jei rinksitės aktyvias pramogas, užsisakykite sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Jungtinių Arabų Emyratų pažinimui galite rinktis lėktuvus, autobusus (kai kurie jų – itin prabangiai įrengti), keltus, taksi ir nuomotus automobilius. Šalies kelių būklė gera, o informacija juose pateikiama ir angliškai.

Atsiskaityti galite naudodami Jungtinių Arabų Emyratų dirhamus. Vienas dirhamas – tai maždaug 0.215 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje aukštesnės nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 30, puodelis kapučino – apie 16.20 dirhamo. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 2.24, kilogramą ryžių – už 8.26, vietos sūrio – už 30.38 dirhamo. Kelionė viešuoju transportu kainuoja maždaug 5, kilometras taksi – apie 2 dirhamus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Jungtinių Arabų Emyratų kalba – arabų.
 • Jungtiniai Arabų Emyratai priklauso UTC +4 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Jungtinių Arabų Emyratų sostinės Adu Dabio – 2552 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jei vertinate žmogaus rankomis sukurtus daiktus, iš Jungtinių Arabų Emyratų būtinai parsivežkite spalvingų molio indų, kokybiškų papuošalų, dizainerių kurtų drabužių. Artimiesiems taip pat galite pargabenti prieskonių, arabiškos kavos, datulių, kitokių džiovintų vaisių. Lauktuvėms tinka ir įvairaus dydžio kilimėliai, kūno priežiūros priemonės.

  Atostogų skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus palieka nuostabių prisiminimų ir vaikams, ir suaugusiems. Tobulas klimatas, įdomi kultūra, it iš arabiškos pasakos išnirę miestai, nuolat besikeičiantis Emyratų veidas, pramogų gausa – tai, kuo mėgautis galite po išties trumpo ir paprasto pasiruošimo.

  Pigių kainų kalendoriuje į Jungtiniai Arabų Emyratų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti