paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 17)

Bilietai skrydžiams į Jordaniją nuo 449,34 €

Jordanija
Geriausi pasiūlymai į Jordanijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Jordaniją (JO)

Jordanija – musulmoniška Artimųjų Rytų šalis, vertinga kiekvienam krikščioniui. Senajame Testamente aprašytos vietovės kasmet sulaukia uolių piligrimų. Pigūs skrydžiai į Jordaniją pavilioja ir kitokių tikslų turinčius turistus. Jie pasiduoda ilgesingų dykumos vakarų vilionėms, ilsisi terapiniuose vandenyse, gėrisi koraliniais rifais Raudonojoje jūroje ir iki valios mėgaujasi miestų barų, restoranų pasiūla.

Pasiruošimas kelionei

Jordanijos turistams reikalinga viza. Lietuvos Respublikos piliečiai gali ją gauti kirsdami Jordanijos sieną. Toks leidimas būti šalyje galioja iki 30 dienų.

Jei į Jordaniją vyksite per geltonuoju drugiu infekuotas teritorijas, pasirūpinkite skiepo sertifikatu. Prieš kelionę verta pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, taip pat – atnaujinti difterijos ir stabligės skiepus.

Jordanija – musulmoniška šalis. Nusiteikite šalyje elgtis kukliai, gerbkite vietos papročius ir religinius įsitikinimus. Į lagaminą įsidėkite uždarų drabužių – marškinių ilgomis rankovėmis, ilgų kelnių, sijonų.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Jordanijos pažinimui galite rinktis autobusus, mikroautobusus, nuomotus automobilius arba taksi. Vietos skrydžiai apima tik vieną maršrutą. Jordanijos keliai geri, informacija juose pateikiama ir angliškai.

Atsiskaitymui naudojami Jordanijos dinarai (JOD). Vienas dinaras – tai maždaug 1.115 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 5, puodelis kapučino – apie 2.82 dinaro. 1.5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 0.39, kilogramą ryžių – už 1, vištienos krūtinėlės – už 4 dinarus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie pusę dinaro, kilometras taksi – maždaug 0.45 dinaro.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Jordanijos kalba – arabų.
 • Jordanija priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +3.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Jordanijos sostinės Amano – 1652 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jordanijos gyventojai kuria nuostabias spalvoto smėlio kompozicijas buteliuose, rankomis audžia kilimus, iš keramikos lipdo puikias aliejines lempas. Lauktuvėms taip pat galite rinktis papuošalus iš karoliukų, medvilnės drabužius.

  Skrydžiai į Jordaniją – puiki mintis kiekvienam, norinčiam įkvėpti sodraus arabiško oro, pasigrožėti kultūriniu ir istoriniu paveldu, pabendrauti su nuoširdžiais, smalsiais, draugiškais gyventojais. Kruopščiai pasiruoškite ir drąsiai leiskitės į kelionę – jūsų laukia potyriai, kuriuos mielai prisiminsite visą gyvenimą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Jordanijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti