paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 6)

Bilietai skrydžiams į Jemeną

Jemenas
Geriausi pasiūlymai į Jemeno miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Jemeną (YE)

Švelnus pajūrio smėlis palaipsniui pasikeičia į aukštus kalnus ir gilius slėnius, žvejų kaimeliai – į daugiaaukščių prismaigstytus miestus, plynos pusdykumės – į niekur pasaulyje daugiau neaptinkamus augalus ir žvėris. Šie kontrastai yra viena priežasčių, dėl kurios skrydžiai į Jemeną palieka nuostabių prisiminimų. Šalis – ne nuobodus turistų rojus, o atkaklūs keliautojai apdovanojami kerinčiais peizažais ir autentiškos arabų kultūros porcija.

Pasiruošimas kelionei

Prieš skrydį į Jemeną vertėtų pasirūpinti viza. Ją geriausia gauti per kelionių agentūrą. Verta žinoti, kad į šalį neįleidžiami turistai, pase turintys Izraelio vizos antspaudą.

Jei į Jemeną keliausite per geltonuoju drugiu užkrėstas teritorijas, turėkite skiepo sertifikatą. Šalyje visus metus esama rizikos užsikrėsti maliarija, todėl įsigykite vaistų ir saugokitės moskitų įkandimų. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A, B, vidurių šiltinės, atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausias būdas Jemenui pažinti – autobusai. Taip pat galite naudotis taksi, lėktuvais, nuomotais automobiliais. Kelių kokybė šiuo metu Jemene nėra aukšta.

Atsiskaitymui naudojami Jemeno rialai (YER). Vienas rialas – tai maždaug 0.004 euro. Pragyvenimo išlaidos šalyje panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 1 080.53, puodelis kapučino – apie 600 rialų. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 227, kilogramą ryžių – už 375, vištienos krūtinėlės – už 1 264 rialus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 116.32, kilometras taksi – apie 178.78 rialo.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Jemeno kalba – arabų.
 • Jemenas priklauso UTC +3 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Jemeno sostinės Sanos – 2885 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jemeno gyventojai didžiuojasi išsaugotomis šimtmečių tradicijomis. Pagal jas pagaminti būgnai – šauni dovana vaikams. Suaugusieji apsidžiaugs gavę rankų darbo varinių, medinių indų, bokalų. Odiniai diržai, originalūs papuošalai iš sidabro ir brangakmenių – taip pat puiki mintis lauktuvėms. Artimųjų namams jaukumo suteiks natūralūs smilkalai ir į dailius stiklainius supilstytas medus.

  Pigūs skrydžiai į Jemeną patiks nepailstantiems nuotykių ieškotojams, norintiems pažinti turistams neįprastą šalį. Patogi kelionė – garantuota, o tinkamai pasiruošus bus lengvai patenkinti ir nepaprastų įspūdžių, poilsio, malonių kultūrinių atradimų poreikiai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Jemeno miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti