paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 234)

Bilietai skrydžiams į Japoniją nuo 710,41 €

Japonija
Geriausi pasiūlymai į Japonijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Japoniją (JP)

Pigūs skrydžiai į Japoniją – svajonių galimybė tiems, kas širdyje jau seniai puoselėja šiai šaliai skirtą šventyklą. Ant motorolerių po miestus birbiantys budistų vienuoliai, naujausių technologijų epicentru vadinami megapoliai, harmoniją dovanojantys karštųjų versmių baseinai, kurtinantis cikadų griežimas ir troškimus pildantys festivaliai leis bent trumpam pasisotinti pasakiška salų atmosfera.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikei, iki 30 dienų trunkančiai viešnagei Japonijoje viza nereikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų. Jei norite jaustis kuo saugiau, pasirūpinkite stabligės ir difterijos revakcinacija, užsisakykite sveikatos ir kelionių draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Apžiūrėti įstabiausius Japonijos kampelius galite naudodamiesi lėktuvais, traukiniais, autobusais, keltais, taksi ir dviračiais. Miestuose taip pat verta keliauti metro. Vyresni nei 18 metų turistai gali išsinuomoti automobilį. Japonijos keliai – nepriekaištingos būklės, pagrindiniai ženklai nurodomi ir anglų kalba. Nepamirškite, kad eismas salose vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui Japonijoje naudojamos jenos (JPY). Viena jena – tai maždaug 0.0067 euro. Pragyvenimo išlaidos Japonijoje aukštesnės nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 800, puodelis kapučino – apie 375.80 jenos. 1.5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 142.83, kilogramą ryžių – už 473.43, vištienos krūtinėlės – už 873 jenas. Kelionė viešuoju transportu kainuoja maždaug 200, kilometras taksi – apie 330 jenų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – japonų. Su vietiniais galite susikalbėti ir angliškai.
 • Japonija priklauso UTC +9 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Japonijos sostinės Tokijo – 5575 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Meniškai ištapytos vėduoklės, popieriniai skėčiai, kaukės ir aitvarai gali tapti puikiu rytietišku namų akcentu. Jei trokštate dar didesnio įspūdžio, rinkitės magiško grožio lėles, apvilktas ceremonijų kostiumais, audinius su prasmingais hieroglifų užrašais, tanuki ar kitų mitologinių būtybių, maneki neko (mojuojančios katės) statulėles.

  Iš Japonijos taip pat verta atsigabenti tobulos arbatos ir jos gėrimo ceremonijai skirtų indų, įrankių rinkinį. Šalies magijai neatsispiriantiems artimiesiems galite parvežti ir pietų dėžutę bento su bambuko lazdelėmis, ypatingų japoniškų skanėstų. Neabejojame, kad po įspūdingų lauktuvių skrydžiai į Japoniją suvilios ir juos.

  Pigių kainų kalendoriuje į Japonijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti