paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 1786)

Bilietai skrydžiams į Izraelį nuo 158,07 €

Izraelis
Geriausi pasiūlymai į Izraelio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Izraelį (IL)

Pigūs skrydžiai į Izraelį – lengvai pasiekiamas raktas į šalį, sūpuojamą trijų didžiųjų religijų. Atvėrę senas, auksu kaustytas duris išvysite tikrą pasaulio kultūros lobį, žėrintį derlingais slėniais, vėsiomis jūromis, šventyklomis, metropolių griuvėsiais ir naujausių technologijų suviliotais miestais. Pasigėrėjimą ir nuostabą Izraelyje kelia kiekviena smulkmena, tad pasiruoškite įspūdžių versmei.

Pasiruošimas kelionei

Trumpas atostogas planuojantiems Lietuvos Respublikos piliečiams Izraelio viza nereikalinga. Specialistai rekomenduoja prieš skrydį pasirūpinti sveikatos ir kelionės draudimais. Difterijos ir stabligės revakcinacija, skiepai nuo hepatitų A, B – taip pat prasmingos saugumo priemonės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Izraelio pažinimui galite rinktis patogius vietos lėktuvus, autobusus, taksi, dviračius ar nuomotus automobilius. Šalies keliai – ypatingai geros būklės, kelių informacija pateikiama ir anglų kalba.

Atsiskaitymui naudojami naujieji Izraelio šekeliai (ILS). Vienas šekelis – tai maždaug 0.181 euro. Pragyvenimo išlaidos Izraelyje aukštesnės nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 53, puodelis kapučino – apie 12.21 šekelio. 1.5 litro vandens galite įsigyti už 4.34, kilogramą ryžių – už 8.09, vištienos krūtinėlės – už 31.19 šekelio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 6.60, kilometras taksi – apie 4.50 šekelio.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Izraelio kalbos – hebrajų, arabų. Šalyje galite susikalbėti ir angliškai, prancūziškai, rusiškai.
 • Izraelis priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +3.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Jeruzalės – 1652 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Skalsus ir tyras alyvuogių aliejus, natūralūs prieskoniai, košeriniai saldumynai, užkandžiai – vos kelios idėjos vertingoms lauktuvėms iš Izraelio. Religingiems artimiesiems galite pargabenti reikmenų iš alyvmedžio, o palepinimui drąsiai rinkitės kūno priežiūros priemones su Negyvosios jūros druska, eteriniais aliejais. Namus papuoš antikinių reliktų imitacijos, audiniai, kilimai.

  Skrydžiai į Izraelį yra tobulas sprendimas tiems, kas trokšta pažinti pasaulį. Atostogos šioje šalyje sklidinos saulėto poilsio kurortuose, beprotiškų vandens pramogų, turiningų popiečių muziejuose, ramumos šventyklose ir patrakusių naktų klubuose. Jei ieškote didžiausių planetos turtų, juos tikrai rasite čia, pasaulio dvasios paslaptis saugančiame Izraelyje.

  Pigių kainų kalendoriuje į Izraelio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti