paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,01/5 (balsų: 283)

Bilietai skrydžiams į Islandiją nuo 51,99 €

Islandija
Geriausi pasiūlymai į Islandijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Islandiją (IS)

Islandija – pasakiška Europos valstybė, trykštanti geizerių purslais, kaitinanti ugnine lava ir stingdanti trapiais ledynais. Šalies gyventojai palieka ne mažesnį įspūdį: jie šmaikštūs, kūrybingi, laisvi ir dievinantys pramogas. Skrydžiai į Islandiją – būtinybė kiekvienam, svajojančiam apie turiningas, smagias, šarmingai keistas ir neabejotinai jaukias atostogas.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems atostogauti į Islandiją, viza nereikalinga. Taip pat nereikia rūpintis specifiniais skiepais. Jei planuojate aktyvią kelionę, atnaujinkite stabligės ir difterijos skiepus, užsisakykite sveikatos draudimą. Įsigykite vaistų nuo peršalimo – Islandijoje jie parduodami tik su gydytojo receptu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausia nuostabią šalį pažinti riedant automobiliu. Taip pat galite rinktis autobusus, laivus, lėktuvus ar dviračius. Transporto priemonių nuomos punktų Islandijoje netrūksta.

Atsikaityti galite naudodami Islandijos kronas (ISK). Viena krona – tai maždaug 0.011 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje aukštesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 2 000, puodelis kapučino – apie 520 kronų. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 226,50, kilogramą ryžių – už 369, vištienos krūtinėlės – už 2 151 kroną. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 400, kilometras taksi – apie 300 kronų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – islandų. Su vietiniais galite susikalbėti angliškai, daniškai, vokiškai.
 • Islandija priklauso UTC +0 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Islandijos sostinės Reikjaviko – 1764 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Grįžę iš Islandijos, vaikus galite pradžiuginti veltiniais žvėreliais, šalies didvyrių statulėlėmis. Damoms tiks dailios rankų darbo lėlės, apvilktos tautiniais kostiumais, medienos dirbiniai. Vyrams galite parinkti šiltų vilnonių megztinių, margintų folkloriniais motyvais. Jei ieškote šio to originalaus, įspūdį paliks iš žuvies odos, lavos akmenų ar vandenyno išskalautų medžio gabalėlių sukurti meno dirbiniai.

  Prieš kelionę į Islandiją nepamirškite pasirūpinti tinkamu lagamino turiniu: nuo vėjo ir drėgmės saugančiais šiltais drabužiais, maudynių geizerių baseinuose reikmenimis ir patogiu apavu. Humoro jausmas, draugiškumas ir smalsumas – tai, dėl ko pigūs skrydžiai į Islandiją bus ne tik greiti, patogūs, bet ir smagūs.

  Pigių kainų kalendoriuje į Islandijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti