paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 150)

Bilietai skrydžiams į Iraną nuo 344,14 €

Iranas
Geriausi pasiūlymai į Irano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Iraną (IR)

Didingosios Persijos paveldą saugantis Iranas šiandien žengia link didelių pokyčių. Mitais apipinta šalis grožiu ir savita pasaulėžiūra pribloškia kiekvieną atvirą keliautoją. Atostogų skrydžiai į Iraną daugeliui gali priminti persišką kilimą, nuaustą iš senovės tradicijų, miestų modernumo, kalnų aukštybės, dykumų nuožmumo, painių istorijos vingių ir ateitį nušviečiančios vilties.

Pasiruošimas kelionei

Turistams iš Lietuvos reikalinga Irano viza. Jos parengimas gali trukti iki mėnesio. Verta žinoti, kad nuo vizos įteikimo iki Irano sienos kirtimo turi praeiti ne daugiau nei 30 dienų. Leidimas būti šalyje galioja tiek pat.

Prieš kelionę į Irano pietinę, tropinę dalį arba kaimus patartina įsigyti vaistų nuo maliarijos. Jei šalį pasieksite per geltonuoju drugiu infekuotas teritorijas, pasirūpinkite skiepo sertifikatu. Taip pat atnaujinkite difterijos ir stabligės skiepus, pasiskiepykite nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Didžiulę šalį galite pažinti skrisdami vietos lėktuvais, dundėdami traukiniais arba riedėdami taksi, nuomotu automobiliu, autobusais. Teherane veikia metro. Vairuoti Irane reikėtų atidžiai.

Atsiskaitymui šalyje naudojami rialai (IRR). Vienas rialas – tai maždaug 0.0001 euro. Pragyvenimo išlaidos Irane panašios į Lietuvos. Papietauti nebrangiame restorane galite už 153 400, pasilepinti kapučino – už 77 469 rialus. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 11 924, kilogramas ryžių – apie 75 088, vištienos krūtinėlės – apie 98 585 rialus. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 5 215, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 12 272 rialus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Irano kalba – persų.
 • Iranas priklauso UTC +3:30 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +4:30.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Irano sostinės Teherano – 1802 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pigūs skrydžiai į Iraną gali tapti puikia proga įsigyti tikrą persišką kilimą. Jei lagamine vietos turite nedaug, pasidairykite šilkinių aksesuarų ir drabužių, sidabro dirbinių, įmantriai dekoruotų šlepečių arba spalvingų prieskonių.

  3000 metų išlikęs persų palikimas, šiuolaikiniu tempu skubantys modernūs didmiesčiai, apsupti gaivališkos gamtos – tai galite pamatyti tik Irane. Leiskitės į užburiančią kelionę ir patirkite patys, kaip keičiasi iš slogių stereotipų kylanti šalis.

  Pigių kainų kalendoriuje į Irano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti