paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,20/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Iraką

Irakas
Geriausi pasiūlymai į Irako miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Iraką (IQ)

Stereotipinis Irakas – mįslinga, konfliktų purtoma Azijos šalis. Kelionės po šią valstybę gali būti panašios į iššūkį, tačiau drąsiausieji apdovanojami neįkainojamu turtu. Skrydžiai į Iraką – tai kelias į įspūdingą patirtį, gaunamą pažįstant derlingus slėnius, skaidriavandenes upes, civilizacijos lopšiu vadinamus miestus ir spalvingų paukščių apdainuojamus miškus.

Pasiruošimas kelionei

Irako svečiams iš Lietuvos Respublikos reikalinga viza. Jai gauti pateikiami standartiniai duomenys. Vizos prašymą galite patikėti kelionių agentūrai arba kreiptis į šalies atstovybę Varšuvoje patys.

Jei į Iraką atvyksite per geltonuoju drugiu infekuotas šalis, prieš kelionę pasirūpinkite skiepo sertifikatu. Įsitikinkite, kad esate skiepyti nuo poliomielito, stabligės ir difterijos. Papildomai verta pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, vidurių šiltinės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Irako pažinimui galite rinktis vietos lėktuvus, traukinius, mikroautobusus. Šiuo metu kelių kokybė ir saugumas nėra užtikrinami, todėl keliauti patartina atsargiai. Rinkitės taksi, kelionės kainą sutarkite iš anksto ir venkite važiavimo naktį.

Atsiskaitymui šalyje naudojami Irako dinarai (IQD). Vienas dinaras – tai maždaug 0.0005 euro. Pragyvenimo išlaidos Irake panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 9 335, puodelis kapučino – apie 2 635 dinarus. 1,5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 714, kilogramą ryžių – už 2 160, vištienos krūtinėlės – už 5 155 dinarus. Kelionė viešuoju transportu šalyje kainuoja apie 584, kilometras taksi – apie 2 221 dinarą.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Irako kalbos – arabų, kurdų.
 • Irakas priklauso UTC +3 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +4.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Irako sostinės Bagdado – 1736 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Ryškiaspalviai, kvapnūs prieskoniai, gardžios arbatos lapeliai ir kavos pupelės, dieviško skonio saldumynai – vos kelios lauktuvių idėjos. Lietuvoje likusius artimuosius taip pat galite palepinti metalo indais, kokybiška medžiaga, drabužiais, odiniais krepšiais ir diržais, rankų darbo kilimėliais.

  Tam, kad pigūs skrydžiai į Iraką taptų puikios kelionės pradžia, reikia visai nedaug. Atsargumas, pagarba kitokiai kultūrai, kruopščiai suplanuotas maršrutas, laiku atlikti skiepai ir užsakyta viza – tai, kad leis kelionės metu mėgautis kiekviena akimirka ir atidžiai apžiūrėti gražiausius Irako turtus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Irako miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti