paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,06/5 (balsų: 178)

Bilietai skrydžiams į Indiją nuo 329,88 €

Indija
Geriausi pasiūlymai į Indijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Indiją (IN)

Tarp snieguotų Himalajų ir Indijos vandenyno įsispraudusi šalis vilioja nepaprasta gamtos ir žmonių kūrinijos derme. Kerinčio grožio vienuolynai, šventyklos ir rūmai, sraunios upės ir gyvybės kupini parkai, šurmuliuojantys miestai ir spalvingi lūšnynai – tik mažyčiai žavesio krisleliai. Pigūs skrydžiai į Indiją leidžia susidėlioti savitą šalies paveikslą, kuriame sutelpa net keisčiausi kontrastai.

Pasiruošimas kelionei

Viešnagei Indijoje reikalinga viza. Ją galite gauti kreipęsi į kelionių agentūrą ar diplomatinę šalies atstovybę. Kitas kelias – registruotis internetu, o vizą atsiimti Indijos pasienio kontrolės punkte.

Jei į Indiją keliausite per geltonuoju drugiu infekuotas teritorijas, pasirūpinkite tarptautiniu skiepo sertifikatu. Šalyje žemiau 2000 metrų jūros lygio esama maliarijos rizikos, todėl iš anksto įsigykite vaistų. Prieš kelionę taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, atnaujinti difterijos ir stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Indiją galite skrisdami lėktuvais, dardėdami traukiniais, plaukdami keltais arba riedėdami autobusais, taksi, rikšomis. Dėl chaotiškų vairavimo įpročių šalyje verčiau rinktis nuomotus automobilius kartu su vairuotojais. Eismas Indijoje vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui šalyje naudojamos rupijos (INR). Viena rupija – tai maždaug 0.017 euro. Pragyvenimo išlaidos Indijoje mažesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 150, puodelis kapučino – apie 85,20 rupijos. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 27,25, kilogramą ryžių – už 47,71, sūrio – už 292 rupijas. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 15,50, kilometras taksi – apie 14 rupijų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinių Indijos kalbų sąrašą sudaro hindi, anglų ir dar 22 kalbos.
 • Indija priklauso UTC +5:30 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Indijos sostinės Delio – 3129 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš kelionės po Indiją verta parsigabenti kvapnių smilkalų, ryškiaspalvių audinių, juvelyrinių dirbinių su brangakmeniais, medžio drožinių. Kulinarams patiks aromatingi prieskoniai, džiovinti vaisiai. Drabužiai, avalynė – taip pat geras pasirinkimas.

  Atostogų skrydžiai į Indiją – puiki idėja šeimoms su vaikais, dvasinės atgaivos ieškantiems vienišiams. Atvirumas, smalsumas, pagarba kitokioms tradicijoms padės geriau pažinti egzotišką šalį ir įveikti kultūrinius iššūkius. Juk tai – detalės, iš tiesų lemiančios nepaprastą šalies patrauklumą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Indijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti