paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,50/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Hondūrą

Hondūras
Geriausi pasiūlymai į Hondūro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Hondūrą (HN)

Hondūras gana dažnai aplenkiamas dėl saugumo iššūkių. Drąsuoliai keliautojai po tankiu įspėjimų sluoksniu atranda tikrų tikriausią Centrinės Amerikos deimantą, tviskantį nardymui idealiai tinkančiomis pakrantėmis, Karibų piratų nuotykių kupinais miestais, tradicijas saugančiais kaimeliais ir lietuviams neregėta gyvūnija. Atostogų skrydžiai į Hondūrą – pasirinkimas sumaniems nuotykių ieškotojams, pasiryžusiems nepakartojamai kelionių patirčiai.

Pasiruošimas kelionei

Jei Hondūre ketinate praleisti kelias savaites, dėl vizos rūpintis nereikia. Verta apsidrausti sveikatą ir pasiskiepyti. Specialistai rekomenduoja atnaujinti difterijos ir stabligės skiepus, įsigyti vaistų nuo maliarijos ir pasirūpinti hepatito A, B skiepais. Šalyje reikėtų saugotis Zikos viruso. Jei keliausite per endeminę geltonojo drugio teritoriją, pasiskiepykite ir nuo šios ligos: Hondūre reikalingas skiepo sertifikatas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Hondūrą galite keliaudami lėktuvais, autobusais, taksi, nuomotais automobiliais ir keltais. Kelionės kainą taksi vertėtų sutarti iš anksto. Pagrindiniai šalies keliai geri, tačiau uraganų sezono metu (birželį–lapkritį) reikėtų saugotis potvynių, nuošliaužų, o naktimis – į kelią išbėgančių gyvūnų.

Atsiskaitymui Hondūre naudojamos lempiros (HNL). Viena lempira – tai maždaug 0.042 euro. Pragyvenimo išlaidos šalyje panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 114, puodelis kapučino – apie 40,18 lempiros. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 26, kilogramą ryžių – už 33,11, vištienos krūtinėlės – už 125,24 lempiros. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 13,30, kilometras taksi – apie 51,71 lempiros.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Hondūro kalba – ispanų.
 • Hondūras priklauso UTC –6 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Hondūro sostinės Tegusigalpos – 6460 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Rasti suvenyrų Hondūre itin paprasta dėl jų gausos. Artimuosius galite nustebinti raudonmedžio skrynelėmis ir dėžutėmis, pagal majų tradicijas gamintomis lėlėmis, aromatinga kava ir cigarais. Įsimintinoms lauktuvėms taip pat tiks tradiciniais raštais marginti molio indai, juvelyriniai dirbiniai su nefritu, papuošalai iš stiklo, medinių karoliukų, kokoso lukšto.

  Jei vien mintis apie menkai pažintą šalį verčia širdį plakti sparčiau, pigūs skrydžiai į Hondūrą tikrai verti jūsų dėmesio. Maudynės su delfinais, siautulingi festivaliai, majų ir piratų paslaptys – vos keli dalykai, kuriais hondūriečiai lepina nebijančius stereotipų.

  Pigių kainų kalendoriuje į Hondūro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti