paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Gvinėja-Bisau

Gvinėja-Bisau
Geriausi pasiūlymai į Gvinėja-Bisao miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Bisau Gvinėją (GW)

Bisau Gvinėja yra viena skurdžiausių pasaulio valstybių, tačiau tai – ne nuosprendis turtingai šalies kultūrai ir gamtai. Ši Vakarų Afrikos valstybė turistus vilioja įlankų išraižyta vandenyno pakrante, spalvingu kasmetiniu karnavalu, jaukiomis salelėmis ir klestėjimo laikų nepamiršusiais miestais. Pigūs skrydžiai į Bisau Gvinėją – proga pažinti nepagrįstai mažai lankomą, gyvenimo džiaugsmu trykštančią šalį.

Pasiruošimas kelionei

Prieš atostogas Bisau Gvinėjoje vertėtų pasirūpinti viza. Jos parengimas trunka 10–14 dienų. Vizą gali užsakyti ir kelionių agentūra.

Ši Afrikos šalis priklauso endeminei geltonojo drugio teritorijai, todėl skiepas – būtinas. Taip pat verta įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos. Pageidautina atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Bisau Gvinėjos pažinimui galite rinktis autobusus, taksi, keltus. Automobilių nuoma šalyje – gana brangi ir įmanoma tik sostinėje. Kelių kokybė prasta, todėl patogiausia judėti viešuoju transportu.

Atsiskaitymui Bisau Gvinėjoje naudojami Vakarų Afrikos frankai (CFA). Vienas frankas – tai maždaug 0,002 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 3600 frankų. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 500, kilogramą ryžių – už 200, tuziną kiaušinių – už 1500 frankų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 100, kilometras taksi – apie 250 frankų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Bisau Gvinėjos kalba – portugalų. Vietiniai šnekasi ir prancūziškai, kreolų kalba.
 • Bisau Gvinėja priklauso UTC +0 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Bisau Gvinėjos sostinės Bisau – 3624 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Atostogų skrydžiai į Bisau Gvinėją paliks puikų įspūdį ir kitiems, jei juos pradžiuginsite įdomiais suvenyrais. Tam tinka tradicinės kaukės, medžio drožiniai, papuošalai iš karoliukų, molio ir džiovintų išskobtų moliūgų indai. Dar kelios praktiškų lauktuvių idėjos – metalinės dėžutės, prieskoniai, spalvingi audiniai.

  Žygiai po nacionalinius parkus, kontaktas su stulbinančia Afrikos gyvūnija, ramus poilsis smėlėtose pakrantėse, linksmybių kupini vakarai miestuose. Tinkamai pasiruošę galite leistis į įdomiosios Bisau Gvinėjos pažinimą, iš kurio tikrai grįšite pasikrovę geros energijos, įspūdžių ir neįkainojamos patirties.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gvinėja-Bisao miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  13:00-19:00 — Šiokiadieniais
  13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti