paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 9)

Bilietai skrydžiams į Gvatemalą

Gvatemala
Geriausi pasiūlymai į Gvatemalos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Gvatemalą (GT)

Gvatemala – nuostabių kontrastų šalis. Margą peizažą čia kuria spalvingi, šviesūs miestai ir juodo smėlio paplūdimiai, ilgi greitkeliai ir žmonių neliestos džiunglės, didingi kalnai ir tankiai apsodinti slėniai. Atostogų skrydžiai į Gvatemalą – tai kelionė į majų paslaptis saugančius griuvėsius, šiuolaikine energija alsuojančius miestus ir galingą, gyvenimo ritmą diktuojančią gamtą.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikiam buvimui Gvatemaloje lietuviams vizos nereikia. Vienintelis privalomas skiepas – nuo geltonojo drugio. Jo reikalaujama tuo atveju, jei atvykstama iš infekuotos teritorijos. Besilaukiančios Gvatemalos viešnios turėtų pasisaugoti Zika viruso. Kitiems prieš kelionę naudinga atnaujinti stabligės, difterijos skiepus, pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės. Šalyje nerekomenduojama gerti vandens iš čiaupo.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausia Gvatemalą pažinti skirtingo dydžio autobusais. Jie rieda ir didesniuose miestuose. Taip pat galite naudotis taksi paslaugomis, nuomotais kalnų dviračiais. Jei apsispręsite keliauti nuomotu automobiliu, rinkitės transporto priemonę su 4 varomaisiais ratais.

Atsiskaityti galite naudodami Gvatemalos kecalius (GQT) arba JAV dolerius (USD). Vienas kecalis – tai maždaug 0,102 euro. Pragyvenimo išlaidos Gvatemaloje kiek žemesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 35, puodelis kapučino – apie 15,54 kecalio. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 7,44, kilogramą vištienos krūtinėlės – už 38,60, ryžių – už 7,90 kecalio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 1,25, kilometras taksi – apie 5 kecalius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Gvatemalos kalba – ispanų.
 • Šalis priklauso UTC –6 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Gvatemalos sostinės tuo pačiu pavadinimu – 6595 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Gvatemala – gardžios kavos šalis, todėl kvapnios pupelės maloniai nustebins kiekvieną šio gėrimo mėgėją. Lauktuvėms taip pat galite rinktis papuošalus iš medinių ir stiklo karoliukų, kokybiškus odos dirbinius, iš rankomis austos medžiagos pasiūtus drabužius, patalynę, krepšius.

  Jei jaučiate trauką magiškajai Pietų Amerikai, pigūs skrydžiai į Gvatemalą viršys jūsų atostogų lūkesčius. Šiltas klimatas, paslaugus turizmo personalas, galybė lankytinų objektų, lengvas pasiruošimas – tai, kas paverčia kelionę vienu smagiausių gyvenimo nuotykių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gvatemalos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti