paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,60/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Gvadelupą

Gvadelupa
Geriausi pasiūlymai į Gvadelupos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Gvadelupą (GP)

Prancūzijos globojama Gvadelupa kultūros ir istorijos atžvilgiu yra unikali. Kelionės į dvi šaliai priklausančias salas palieka puikų įspūdį ir dėl nežemiškai gražaus kraštovaizdžio. Drėgni atogrąžų miškai, bekraštės vaisių plantacijos, nardymui idealiai tinkančios pakrantės, aukštai iškilęs ugnikalnis – vos keli puikūs gamtos akcentai, kuriais pasimėgauti leidžia pigūs skrydžiai į Gvadelupą.

Pasiruošimas kelionei

Trumpoms atostogoms Gvadelupoje Lietuvos piliečiams viza nėra reikalinga. Jei atvykstate per geltonuoju drugiu infekuotas teritorijas, pasirūpinkite skiepo sertifikatu. Daugiau dėmesio saugumui turėtų skirti nėščiosios – Gvadelupa priklauso Zika viruso teritorijai. Taip pat naudinga pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, atnaujinti difterijos, stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Gvadelupos salų pažinimui galite rinktis lėktuvus, keltus, autobusus, taksi ir nuomotus automobilius. Pastaroji paslauga teikiama sulaukusiems 21 metų amžiaus. Taip pat galite keliauti nuomotais dviračiais. Gvadelupos kelių kokybė gera. Nesusipainiokite – salose eismas vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui Gvadelupoje naudojami eurai. Pragyvenimo išlaidos salose kiek aukštesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 6,62, pasimėgauti puodeliu kapučino – už 3,61 euro. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 2,31, kilogramas ryžių – apie 2,55, sūrio – apie 10,73 euro. Viešuoju transportu galite pasinaudoti už 1,74 euro.

Papildoma informacija:

 • Oficiali Gvadelupos kalba yra prancūzų. Turistinėse zonose galite susikalbėti angliškai.
 • Salos priklauso UTC –4 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Gvadelupos sostinės Bas Tero – 8320 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš Gvadelupos salų verta parsigabenti originalaus romo – Karibų pasididžiavimo. Lauktuvėms taip pat verta rinktis nėrinius, rankomis dažytus audinius ir drabužius, pintus krepšelius ir kilimėlius. Gvadelupoje už ženkliai mažesnę kainą galite įsigyti prancūziškos produkcijos – sūrio, mėsos, žuvies, saldumynų, vyno, kvepalų, papuošalų ir kosmetikos.

  Atostogų skrydžiai į Gvadelupą – galimybė pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į gamtos grožio, pramogų, savitos kultūros versmę. Nuostabių įspūdžių gali dovanoti ir kelios salose praleistos paros. Todėl neabejokite – prisiminimai apie jaukų Prancūzijos kampelį sušildys net šalčiausią lietuviškos žiemos dieną.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gvadelupos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti