paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 20)

Bilietai skrydžiams į Ganą nuo 792,07 €

Gana
Geriausi pasiūlymai į Ganos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Ganą (GH)

Ganoje galite išmėginti nuostabią vandenyno pakrantę ir džiaugtis tobulu klimatu. Tačiau ši Afrikos šalis gali pasiūlyti gerokai daugiau, nei tysojimą ant šilto, švelnaus smėlio. Atostogų skrydžiai į Ganą – idealus sprendimas, jei trokštate pažinti žemyną ir mėgautis patogumais, neužgožiančiais vietinių paprastumo, laukinės gamtos kampelių bei saugių pramogų.

Pasiruošimas kelionei

Prieš atostogas Ganoje pasirūpinkite šalies viza. Jos gavimas gali užtrukti iki 20 dienų, todėl dokumentų teikimą suplanuokite iš anksto. Įprasta vizos galiojimo trukmė – 30 dienų.

Gana priklauso endeminėms geltonojo drugio teritorijoms. Verta ne tik pasiskiepyti nuo šios ligos, bet ir įsigyti antimaliarinių vaistų. Taip pat šalyje saugokitės choleros, pneumoninio meningito, vidurių šiltinės, hepatitų A, B, difterijos ir stabligės rizikos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Ganą galite naudodamiesi mikroautobusais, taksi ir lėktuvais. Dalis šalies miestų pasiekiami autobusais, traukiniais. Šalyje taip pat galite išsinuomoti automobilį ir vairuotoją, tačiau toks keliavimo būdas – gana brangus.

Ganoje atsiskaitoma sedžiais (GHC). Vienas sedis – tai maždaug 0,42 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje aukštesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 27,20, puodelis kapučino – apie 10,87 sedžio. 1,5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 3,85, kilogramą ryžių – už 3,14, vištienos krūtinėlės – už maždaug 27 sedžius. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 3,89, kilometras taksi – apie 7 sedžius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Ganos kalba – anglų.
 • Gana priklauso UTC +0 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Ganos sostinės Akros – 3647 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Tradiciniai genčių dirbiniai, stiklo karoliukai ir papuošalai iš jų, spalvingi molio indai visuomet prisimins gražiausias Ganoje praleistas akimirkas. Artimiesiems galite pargabenti ir puikių staltiesių, drabužių iš lino, medvilnės, sidabrinių ir auksinių papuošalų, kūno priežiūros priemonių.

  Jei jaučiate nebylų Afrikos šauksmą, viliojantį unikaliomis pramogomis bei pritrenkiančio grožio kraštovaizdžiu, pigūs skrydžiai į Ganą leis paliesti egzotiško žemyno gruntą itin greitai ir ekonomiškai. Nuoširdūs gyventojai mielai pasirūpins, kad jūsų viešnagei netrūktų nieko, todėl nusiteikite lengvai, turiningai ir jaukiai kelionei.

  Pigių kainų kalendoriuje į Ganos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti