paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 8)

Bilietai skrydžiams į Gambiją

Gambija
Geriausi pasiūlymai į Gambijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Gambiją (GM)

Gambija – mažytė Vakarų Afrikos valstybė, galinti aukštai iškelti galvą dėl vieno gražiausių vandens kelių, nuostabių tropinių miškų ir gyvybe kunkuliuojančių miestų. Atostogų skrydžiai į Gambiją taip pat leidžia pasimėgauti nepaprastai ramiu, lėtu gyvenimo tempu, papildančiu civilizacijos nepaveiktų teritorijų žavesį. Tinkamai pasirengę atostogoms galite pamiršti visus kasdienybės rūpesčius.

Pasiruošimas kelionei

Prieš atostogas Gambijoje būtina pasirūpinti šalies viza. Šią užduotį galite patikėti turizmo agentūrai arba įvykdyti patys – tereikia kreiptis į šalies diplomatinę atstovybę arba įsigyti leidimą nusileidus Gambijos oro uoste.

Gambija priklauso endeminėms geltonojo drugio teritorijoms, todėl prieš kelionę išmintinga pasiskiepyti. Verta įsigyti vaistų nuo maliarijos. Šalyje taip pat esama rizikos užsikrėsti hepatitais A ir B, vidurių šiltine, meningitu, difterija ir stablige.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis mikroautobusus, keleivinius sunkvežimius, taksi arba vandens transporto priemones. Taip pat galite išsinuomoti dviratį ar automobilį. Kadangi daugumos kelių būklė – prasta, verta nuomoti automobilį kartu su vietiniu vairuotoju. Liūčių sezono metu (birželį–lapkritį) dalis kelių apsemiami.

Atsiskaityti Gambijoje galite naudodami dalasius (GMD). Vienas dalasis – tai maždaug 0,02 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje Afrikos šalyje mažesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 290, puodelis kapučino – apie 17,50 dalasio. 1,5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 26,67, kilogramą ryžių – už 34, vištienos krūtinėlės – už 148,50 dalasio. Kelionė viešuoju transportu ir kilometras taksi kainuoja apie 8 dalasius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Gambijos kalba – anglų.
 • Gambija priklauso UTC +0 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Gambijos sostinės Bandžulio – 3580 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš kelionės po Gambiją verta parsigabenti pintų krepšelių, batika puoštų audinių ir drabužių, stiklo karoliukų. Artimuosius taip pat galite pradžiuginti puikiais odos dirbiniais: diržais, liemenėmis, žaislais. Atkreipkite dėmesį ir į originalius smėlio paveikslus, kavą, prieskonius.

  Pigūs skrydžiai į Gambiją – galimybė pasimėgauti draugišku bendravimu, smagiomis pramogomis ir žemyno pažinimu už patrauklią kainą. Puikūs paplūdimiai, egzotiškos gyvūnijos kupini nacionaliniai parkai, žygiai po savaną, kerinčiais ritmais skambantys festivaliai paverčia kelionę į šią šalį nepamirštama.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gambijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti