paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Gajaną

Gajana
Geriausi pasiūlymai į Gajanos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Gajaną (GY)

Bekraštės derlingos pievos, didingi atogrąžų miškai, aukštyn besistiebiantys kalnai jau tapo esminiais Gajanos įvaizdžio elementais. Ši šalis taip pat didžiuojasi auksu, upių gausa, laukine gyvūnija bei gamta. Skrydžiai į Gajaną poilsiui pasirenkami ir dėl jaukios Atlanto vandenyno pakrantės. Pasiruošti atostogoms šioje šalyje lengva, svarbiausia – nusiteikti spontaniškiems nuotykiams ir egzotikos dozei.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Gajaną, reikalinga viza. Ją gausite nusiuntę dokumentus į šalies atstovybę Briuselyje, Londone ar Karakase. Viza suteikiama per maždaug savaitę, galiojimo trukmė – 3 mėnesiai.

Prieš kelionę į Gajaną vertėtų pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, vidurių šiltinės, poliomielito, hepatitų A ir B. Taip pat naudinga įsigyti vaistų ir kitų apsauginių priemonių nuo maliarijos, atnaujinti difterijos, stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Gajanos pažinimui galite rinktis autobusus, mikroautobusus, taksi, lėktuvus ir keltus. Verta nepamiršti, kad eismas šalyje vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui naudojamas Gajanos doleris (GYD). Vienas doleris – tai maždaug 0,004 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje panašios į Lietuvos. Papietauti nebrangiame restorane galite už 1000, išgerti puodelį kapučino – už 525,15 dolerio. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 256, kilogramą ryžių – už 300, vištienos krūtinėlės – už 718 dolerius. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 100, kilometras taksi – apie 355 dolerius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Gajanos kalba – anglų.
 • Gajana priklauso UTC –4 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Gajanos sostinės Džordžtauno – 5479 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Gajanoje gaminama itin kokybiškas romas El Dorado. Į skirtingo tūrio butelius supilstytas taurusis gėrimas gali tapti puikia dovana. Taip pat lauktuvėms galite paieškoti vietos medaus, padažų, aliejų, rankų darbo muilo. Iš Gajanos verta parsigabenti ir aukso dirbinių, paveikslų, medinių statulėlių.

  Pigūs skrydžiai į Gajaną nudžiugina kiekvieną nuotykių ir originalių suvenyrų ieškotoją. Tai –kelionės pasirinkimas, leidžiantis mėgautis afrikietiška gamta ir pramogomis už patrauklią kainą. Viza, skiepai ir patogūs drabužiai – tai, kas padės pažinti šią šalį greitai bei saugiai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gajanos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti