paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Gaboną

Gabonas
Geriausi pasiūlymai į Gabono miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Gaboną (GA)

Afrikos valstybė Gabonas turi kuo pasigirti. Turistus į šalį vilioja stulbinančio grožio balto smėlio paplūdimiai, derlių bei gyvūnijos įvairovę dovanojančios upės, savanos, sodriai žaliuojantys miškai ir Krištolo kalnai. Pigūs skrydžiai į Gaboną leidžia pažinti ir kultūrą, svarbiausiomis gyvenimo progomis dangstomą kaukėmis. Kelionę suplanuoti paprasta, todėl turiningos šeimos atostogos – pasiekiamos ranka.

Pasiruošimas kelionei

Prieš skrydį į šią Afrikos šalį vertėtų pasirūpinti viza. Ją galite gauti kreipęsi į Gabono diplomatinę atstovybę arba tiesiog oro uoste.

Gabonas priklauso endeminei geltonojo drugio teritorijai, todėl skiepas – būtinybė. Prieš kelionę verta įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasiskiepyti nuo meningokokinės infekcijos, hepatitų A ir B, vidurių šiltinės. Stabligės, difterijos revakcinacija – taip pat svarbi saugumo priemonė.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Gabono pažinimui galite rinktis miesto autobusus, per šalį riedančius traukinius, mikroautobusus arba taksi. Pakrantėje kursuoja keltai. Kelių kokybė šioje valstybėje žema, liūčių sezono metu (lapkritį–gruodį ir vasarį–gegužę) dalis jų apsemiami.

Atsiskaitymui naudojami Centrinės Afrikos frankai (XAF). Vienas frankas – tai maždaug 0,002 euro. Pragyvenimo išlaidos Gabone yra aukštesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 3000, išgerti puodelį kapučino – už 2475 frankus. 1,5 lito vandens butelis kainuoja apie 775, kilogramas ryžių – apie 1069, sūrio – apie 7716 frankus. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 100, nuriedėti kilometrą taksi – už 500 frankų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Gabono kalba – prancūzų.
 • Gabonas priklauso UTC +1 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Gabono sostinės Librevilio – 3841 kilometras.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Ritualinės kaukės, akmens drožiniai, muzikiniai instrumentai, molio indai – labiausiai specifiniai suvenyrai iš Gabono. Jaukioms ir įdomioms lauktuvėms taip pat galite rinktis juvelyrinius dirbinius su brangiaisiais ir pusbrangiais akmenimis, papuošalus iš vario, jūros kriauklių, prieskonius, aliejus, kavą.

  Atostogų skrydžiai į Gaboną yra šauni idėja norintiems pažinti Afrikos kultūrą, gamtą ir išvengti didžiulio turistų srauto. Smagios pramogos, nepaprasti įspūdžiai, svetingumas – pasiruošusiems keliauti Gabonas gali tai suteikti be galo lengvai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gabono miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti