paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,91/5 (balsų: 79)

Bilietai skrydžiams į Filipinus nuo 743,60 €

Filipinai
Geriausi pasiūlymai į Filipinų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Filipinus (PH)

Pigūs skrydžiai į Filipinus leidžia akimirksniu pamiršti nykią realybę ir nusikelti ten, kur šypsosi saulė, tviska akvamarininis vanduo ir veši tropiniai miškai. Jūsų laukia daugiau nei 1000 salų, susijungiančių į darnią pramogų, sielos bei kūno atgaivos, įspūdingos kultūros visumą. Susisiekimo sistema Filipinuose patogi ir nebrangi, o svečių viešnagės komfortu pasirūpina itin paslaugūs šalies atstovai.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos gyventojams, besiruošiantiems atostogauti Filipinuose, viza nereikalinga. Tačiau viešint šalyje reikia turėti lėktuvo bilietus atgal ar į kitą valstybę.

Prieš kelionę po skirtingas salas ir miestus verta įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasirūpinti sveikatos draudimu. Taip pat patartina pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Fidžį galite vandens, oro ir sausumos transporto priemonėmis: autobusais, keltais, lėktuvais, taksi, triračiais motociklais, nuomotais automobiliais. Luzono saloje, sostinėje Maniloje taip pat galite keliauti traukiniais.

Atsiskaitymui naudojami Filipinų pesai (PHP). Vienas pesas – tai maždaug 0,016 euro. Pragyvenimo išlaidos Filipinuose mažesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 120, puodelis kapučino – apie 96,50 peso. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 35, kilogramą ryžių – už 44,30, vištienos krūtinėlės – už 151 pesą. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 8,50, kilometras taksi – apie 15 pesų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Filipinų kalbos – tagalų ir anglų.
 • Filipinai priklauso UTC +8 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Filipinų sostinės Manilos – 5665 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Vienas originaliausių Filipinų suvenyrų – ilgas vamzdelis, kuriame besivartančios sėklytės primena lietaus šnarėjimą. Toks žaislas nudžiugina ne vien vaikus. Lauktuvėms taip pat verta paieškoti medvilninių ar šilkinių audinių, drabužių, krepšių. Trokštantiems prabangos patiks perlų vėriniai, apyrankės iš kriauklyčių.

  Atostogų skrydžiai į Filipinus – galimybė prisisemti pilnas rieškučias saulės spindulių, puikios nuotaikos ir kultūrinių įdomybių. Lengvas susisiekimas ir aukšto lygio turistinės paslaugos šalyje leidžia mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Todėl pasiruoškite: jūsų laukia gausybė malonių įspūdžių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Filipinų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti