paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,97/5 (balsų: 38)

Bilietai skrydžiams į Fidžį

Fidžis
Geriausi pasiūlymai į Fidžio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Fidžį (FJ)

It krištolas skaidrus, turkio mėlynumo vanduo, jame besiilsintys nuskendę laivai ir lėktuvai, švelnus paplūdimių smėlis, akinamai žydras dangus, nutrūktgalviškos pramogos... Jei tai skamba kaip tobulos atostogų sąlygos, skrydžiai į Fidžį – teisingas kelionės sprendimas. Iš daugiau nei 100 salų tikrai išsirinksite tokią, kurioje poilsis primins gražiausią gyvenimo sapną.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos turistams dėl Fidžio vizos jaudintis nereikia. Vienintelė rimta užduotis prieš kelionę – skiepo sertifikatas, jei pakeliui lankysitės su geltonuoju drugiu kovojančiose zonose. Pramogauti bus ramiau užsakius sveikatos draudimą, atnaujinus difterijos, stabligės skiepus ir pasiskiepijus nuo hepatito A.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Tarp Fidžio salų ir jose patogiausia keliauti vandens taksi, keltais, lėktuvais ir autobusais. Viešasis transportas čia – gana patikimas ir pigus. Taip pat Fidžį galite pažinti vairuodami nuomotą automobilį, įsitaisę taksi. Eismas salose vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui naudojami Fidžio doleriai (FJD). Vienas doleris – tai maždaug 0,457 euro. Pragyvenimo išlaidos salose panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 8, puodelis kapučino – apie 4,90 dolerio. 1,5 litro vandens galite įsigyti už 2,82, kilogramą ryžių – už 2,03, vištienos krūtinėlės – už 17,50 dolerio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 1,15, kilometras taksi – apie 1 dolerį.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės salų kalbos – anglų, fidžių.
 • Fidžis priklauso UTC +12 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Fidžio sostinės Suvos – 9316 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Fidžio gyventojai iki šių dienų mielai užsiima pynimu iš vytelių, medžio drožinėjimu, molio lipdymu, audimu. Iš šilkmedžio pluošto išausti drabužiai, keraminiai ir mediniai indai, medinės statulėlės, iš tropinių medžių lapų suvyti kilimai, krepšeliai – praktiški ir dailūs salyno suvenyrai. Tokias lauktuves galite drąsiai papildyti prieskoniais, kvapniais aliejais, žvakėmis ir džiovintais egzotiniais vaisiais.

  Egzotika, laukinės gamtos kampeliai, pikantiški patiekalai, saulės bučiniai ir vandens pramogos palieka smagių prisiminimų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Todėl pigūs skrydžiai į Fidžį verti romantikos ieškančių porelių ir linksmybių trokštančių šeimų dėmesio. Viskas, ko trūksta iki pasakiškos kelionės – lėktuvo bilietai, kremas nuo saulės ir paplūdimio šlepetės.

  Pigių kainų kalendoriuje į Fidžio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti