paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,13/5 (balsų: 24)

Bilietai skrydžiams į Farerų salas nuo 359,18 €

Farerų salos
Geriausi pasiūlymai į Farerų salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Farerų salas (FO)

Sakoma, kad Farerų salose avių gyvena daugiau, nei žmonių. Tačiau į šią vietovę Atlanto vandenyne verta keliauti ne tik gauruotų šiltavilnių pažiūrėti. Skrydžiai į Farerų salas – idealus atostogų sprendimas norintiems jaukios ramumos, nebijantiems pažeme besiglaustančio rūko bei dievinantiems natūralią gamtą, malonią vėsą, šviežias vandens gėrybes.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos atostogautojams Farerų salų vizos nereikia. Taip pat nėra būtinųjų skiepų. Norėdami jaustis saugiai, pasirūpinkite sveikatos draudimu ir atnaujinkite difterijos, stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Farerų salose judėti taip pat patogu, kaip ir Danijoje. Viešasis transportas – autobusai ir keltai – čia rieda griežtai pagal grafiką. Taip pat galite keliauti naudodamiesi taksi, dviračiais, nuomotais automobiliais. Pastaroji paslauga, priklausomai nuo kompanijos, teikiama sulaukusiems 20–25 metų amžiaus.

Atsiskaitymui salose naudojama Farerų krona – vietinis Danijos kronos atitikmuo (DKK). Viena krona – tai maždaug 0,134 euro. Pragyvenimo išlaidos Farerų salose yra aukštesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 100, pasimėgauti puodeliu kapučino – už 35 kronas. Kilogramas sūrio parduotuvėse kainuoja apie 85, vištienos krūtinėlės – apie 97 kronas. 4 dienų viešojo transporto kortelę galite įsigyti už 400, 7 dienų – už 600 kronų. Kilometras taksi kainuoja apie 10 kronų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė salų kalba – farerų. Dauguma gyventojų kalba ir daniškai.
 • Farerų salos priklauso UTC +0 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +1.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Farerų salų – 2044 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Vytintos, sūdytos, konservuotos ir kitaip paruoštos vandens gėrybės – puiki dovana Farerų salose nebuvusiems gurmanams. Lietuvišką žiemą palengvinsite artimiesiems pargabenę šiltų liemenių, kojinių, megztinių, kepurių iš avies vilnos. Lauktuvėms taip pat galite rinktis dailius keramikos, medienos dirbinius.

  Jei trokštate smagių, turiningų šeimos atostogų turistų neperkrautame krašte, pigūs skrydžiai į Farerų salas tikrai verti jūsų dėmesio. Šiaurietiškas kraštovaizdis, grynas oras, ošiančios vandenyno bangos, paslaugūs gyventojai ir viešnagės patogumai – tai, kas lemia oficialų šių salų pripažinimą geriausiomis turizmui.

  Pigių kainų kalendoriuje į Farerų salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  13:00-19:00 — Šiokiadieniais
  13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti