paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,67/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Etiopiją

Etiopija
Geriausi pasiūlymai į Etiopijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Etiopiją (ET)

Jei manote, kad Afrikoje nėra aukštų kalnų ir sniego, o temperatūra visuomet aukšta, atostogų skrydžiai į Etiopiją jūsų nuostatas pakeis kardinaliai. Aukščiausiose kavos tėvynės vietose ženkliai pašąla, tik šia vėsa gali džiaugtis ne kiekvienas gyventojas. Etiopija keliautojų dėmesio verta ir dėl kitokios laiko sampratos – jų data nuo mūsiškės skiriasi net 8 metais.

Pasiruošimas kelionei

Prieš kelionę į Etiopiją būtina pasirūpinti viza. Paprastai ji suteikiama per 12–14 dienų. Vizą galite užsakyti per kelionių agentūrą arba kreipdamiesi į šalies ambasadą Londone.

Etiopija priklauso endeminėms geltonojo drugio teritorijoms, todėl skiepas nuo šios ligos – privalomas. Tokia apsaugos priemonė nebūtina tik tuomet, jei keliausite į Afaro, Somalio provincijas. Prieš atostogas verta įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, meningokokinės infekcijos, vidurių šiltinės, atnaujinti difterijos ir stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausiai po vieną seniausių pasaulio šalių galite keliauti autobusais ir mikroautobusais. Didesniuose miestuose rasite taksi. Kainą už atstumą reikėtų sutarti iš anksto – mašinose nėra taksometrų. Adis Abebe galite išsinuomoti automobilį, tinkamą kelionėms miesto ribose.

Atsiskaitymui Etiopijoje naudojami birai (ETB). Vienas biras – tai maždaug 0,090 euro. Pragyvenimo išlaidos Etiopijoje kiek žemesnės, nei Lietuvoje. Standartiniai pietūs kainuoja apie 115, puodelis kapučino – apie 21, bokalas alaus bare – apie 18 birų. Pusė kilogramo sūrio galite įsigyti už 67, vištienos krūtinėlės – už 93 birus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Etiopijos kalba – amharų. Šalyje taip pat galite susikalbėti angliškai.
 • Etiopija priklauso UTC +3 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Etiopijos sostinės Adis Abebo – 3231 kilometras.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Tobulo skonio kava – neabejotinai ryškiausias Etiopijos simbolis. Su artimaisiais galite pasidalinti ne tik šiuo gėrimu, bet ir jo paruošimo paslaptimis. Lauktuvėms taip tinka papuošalai iš stambūs, spalvingi karoliai, medžiaginės lėlės, drabužiai, skaros, odos dirbiniai, prieskoniai.

  Pigūs skrydžiai į Etiopiją – puikus kelionės pasirinkimas norintiems sužinoti daugiau apie civilizacijos kūrimąsi ir šalį, laisvą daugiau nei 2000 metų. Atostogos šioje Afrikos valstybėje – tarsi puodelis gardžios kavos, kurios ilgai išliekantis skonis gundo pasimėgauti ritualu vėl ir vėl.

  Pigių kainų kalendoriuje į Etiopijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti