paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
5,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Eritreją

Eritreja
Geriausi pasiūlymai į Eritrejos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Eritrėją (ER)

Eritrėja – egzotiška Afrikos gražuolė, pasidabinusi kalvomis, kur ne kur žaižaruojančiomis upėmis ir Raudonosios jūros pakrante. Turtais nepasižyminti šalis stengiasi kilstelti ekonomiką, todėl svečiai čia nuoširdžiai laukiami. Pigūs skrydžiai į Eritrėją – puiki galimybė pakeliauti po mažiau žinomą Afrikos teritoriją, maloniai nustebinančią savita kultūra ir neįprastu gyvenimo ritmu.

Pasiruošimas kelionei

Prieš skrydį būtinai pasirūpinkite Eritrėjos viza. Ją galite gauti artimiausioje šalies ambasadoje, Londone. Šią užduotį taip pat galite patikėti kelionių agentūrai. Viza padaroma per kelias savaites ir galioja iki 3 mėnesių.

Eritrėja geltonojo drugio skiepo sertifikato reikalauja tik tuomet, jei atkeliaujama iš infekuotų teritorijų. Šalyje reikėtų saugotis maliarijos (galite įsigyti vaistų iš anksto), pasiskiepyti nuo vidurių šiltinės, stabligės, meningokokinės infekcijos, difterijos, hepatitų A ir B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Eritrėjos pažinimui galite rinktis autobusus, taksi, traukinius, lėktuvus. Taip pat esama galimybės išsinuomoti automobilį. Jei rinksitės transporto priemonę 4 varomais ratais, jos valdymą teks patikėti vietiniam vairuotojui.

Atsiskaitymui šalyje naudojamos nakfos (ERN). Viena nakfa – tai maždaug 0,057 euro. Pragyvenimo išlaidos Eritrėjoje didesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 1015, puodelis kapučino – apie 27 nakfas. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 21, kilogramą ryžių – už 75, sūrio – už 537 nakfas. Kelionė viešuoju transportu taip pat kainuoja apie 537, o kilometras taksi – apie 21,50 nakfos.

Papildoma informacija:

 • Eritrėjos gyventojai susišneka tigrajų kalba.
 • Šalis priklauso UTC +3 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Eritrėjos sostinės Asmaros – 2807 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Turistai iš Eritrėjos parsigabena puikios kavos, siuvinių iš medvilnės, džiovintų vaisių. Lauktuvėms taip pat tinka juvelyriniai dirbiniai iš aukso ir sidabro, smilkalai, religiniai reikmenys, prieskoniai. Praktiškos interjero detalės – moliniai indai, vazos, pinti krepšiai, skrynelės.

  Atostogos Eritrėjoje dėl pramogų ir kraštovaizdžio yra neprilygstamos. Jei širdyje jau seniai saugote norą aplankyti tradicines Afrikos vietas, pamatyti žemyno kasdienybę, paragauti tikro afrikietiško maisto, skrydžiai į Eritrėją – išties prasmingas kelionės pasirinkimas.

  Pigių kainų kalendoriuje į Eritrejos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti