paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,13/5 (balsų: 23)

Bilietai skrydžiams į Ekvadorą

Ekvadoras
Geriausi pasiūlymai į Ekvadoro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Ekvadorą (EC)

Ekvadoro pasididžiavimas – dantyta Andų kalnų grandinė, mistiški rūko miškai, melancholiškos pusdykumės ir jauki Ramiojo vandenyno pakrantė. Todėl pigūs skrydžiai į Ekvadorą lengvai patenkina skirtingus lūkesčius. Iš šios šalies pilnus lagaminus įspūdžių parsigabena vaikai, romantikų porelės, adrenalino mėgėjai ir ramybės ieškantys senjorai.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikiam buvimui Ekvadore vizos nereikia. Iki kelionės verčiau pasirūpinti skiepais. Ekvadoras priklauso endeminei geltonojo drugio zonai. Skiepytis nuo šios ligos neverta tik tuomet, jei atostogausite aukščiau kaip 2300 metrų virš jūros lygio.

Žemiau kaip 1500 metrų virš jūros lygio esama rizikos užsikrėsti maliarija, tad įsigykite vaistų iš anksto. Taip pat įvertinkite galimybę pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, atnaujinkite stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Ekvadorą galite keliaudami autobusais, mikroautobusais, traukiniais, lėktuvais arba taksi, nuomotais automobiliais. Pastaroji paslauga lengviausiai suteikiama sulaukusiems 25 metų amžiaus. Liūčių sezonu vairavimą apsunkina purvo nuošliaužos, apsemti kelio ruožai, kalnuotose vietovėse – nelygumai.

Atsiskaitymui Ekvadore naudojami JAV doleriai (USD). Vienas doleris – tai maždaug 0,789 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje panašios į Lietuvos. Papietauti nebrangiame restorane galite už 3, pasimėgauti puodeliu kapučino – už 2,05 dolerio. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 1,03, kilogramas ryžių – apie 1,42, vištienos krūtinėlės – apie 6,85 dolerio. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 0,25, nuriedėti kilometrą taksi – už 1 dolerį.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Ekvadoro kalba – ispanų.
 • Ekvadoras priklauso UTC –5 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Ekvadoro sostinės Kito – 6641 kilometras.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Atostogautojai iš Ekvadoro mielai parsigabena odos dirbinių, drabužių, antklodžių ir aksesuarų iš lamų kailio. Lauktuvėms taip pat puikiai tinka skulptūrėlės iš specialiai paruoštos duonos tešlos, arbata, kava, džiovinti vaisiai, keraminiai puodeliai, vazos ir dubenėliai.

  Skrydžiai į Ekvadorą atostogoms idealiai tinka tiems, kas nemėgsta nuobodžiauti. Kontrastingas, spalvingas kraštovaizdis, jaukūs miestai, draugiški vietiniai, savita virtuvė – gero ūpo priežastis, skatinanti šypsotis dar ilgai po kelionės.

  Pigių kainų kalendoriuje į Ekvadoro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti